Author Topic: Mista Tier 6  (Read 4233 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Amyleepl

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 152
  • Karma: +2/-1
    • View Profile
Mista Tier 6
« on: March 06, 2012, 04:36:57 PM »
Witam
Jak jest z miastami tier 6 ?
Bo w falar w mieście bronią strażnicy. Jak jest w miastach tier 6 w każdym można dostać pogłowie?

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Mista Tier 6
« Reply #1 on: March 06, 2012, 06:18:45 PM »
Tak we wszystystkich można dostać po głowie , oprócz tego małego cypelku  ;)

Offline Dan_Juan

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Mista Tier 6
« Reply #2 on: March 14, 2012, 01:38:47 AM »
Witam
Jak jest z miastami tier 6 ?
Bo w falar w mieście bronią strażnicy. Jak jest w miastach tier 6 w każdym można dostać pogłowie?

maiastami tier 6 = bezpieczny !!!
ale tylko w miastach
świat 3
« Last Edit: March 14, 2012, 01:46:03 AM by Dan_Juan »

Offline Amyleepl

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 152
  • Karma: +2/-1
    • View Profile
Re: Mista Tier 6
« Reply #3 on: March 19, 2012, 09:21:00 AM »
Czyli w miastach T6 jest bezpiecznie ale tylko na świecie 3?

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Mista Tier 6
« Reply #4 on: March 19, 2012, 04:37:06 PM »
Nie możliwe żeby tam calkowicie bezpiecznie . Gildie które mają zamek w danej prowincji wystawiły straż miejską

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Mista Tier 6
« Reply #5 on: March 21, 2012, 07:46:07 PM »
Wlasnie ostatnio mam spory problem, bo gdziekolwiek sie rusze to dostaje po łbie, wczesniej praktycznie nikt mnie nie atakował a teraz co chwila KO. Nie mozna nigdzie powalczyc, zdobyc doswiadczenia, bo dostaje sie wpierdziel i to jak widze w zakladce "Łup" to są ciągle te same osoby.. Dziwne, że akurat zawsze w tej samej lokacji dostaje od tej samej osoby, peter_m ... Bota ma jakiegos czy kij wie.. Osłabia mnie ta gra, dlaczego nie mozna nawet chwili odpoczac tylko co chwila atak. na drugiej postaci z T5 mam to samo, był święty spokój a teraz non stop KO i KO..

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Mista Tier 6
« Reply #6 on: March 21, 2012, 08:09:25 PM »
Taki urok grania w niebezpiecznych prowincjach . Nie ma żadnego bota albo siedzi na kompie cały dzień i wyładowuje swoje frustracje lub gracie w podobnych godzinach . Też znam paru takich gagatków. Jedyny sposób to dobrać sobie odpowiednich najemników i  świetnie ich wypozasyć

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Mista Tier 6
« Reply #7 on: March 21, 2012, 08:59:43 PM »
mam niezłych najemnikow, niezle wyposazonych (mozesz poogladac- Anubis78 swiat 2), i o roznych porach dostaje te becki. szkoda, bo to psuje troche klimat gry. a po takich prowincjach trzeba chodzi, by fabylu skonczyc, doswiadczenie zbierac.. na nizszych T sie nie oplaca walczyc bedac na wyzszym T

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Mista Tier 6
« Reply #8 on: March 27, 2012, 05:54:00 PM »
Nie twierdzę że masz słabych najemników ale inni mają lepszych  :D  Mi akurat podoba się to w tej grze  ;)

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Mista Tier 6
« Reply #9 on: April 03, 2012, 04:52:20 PM »
Ja nie mam nic przeciwko walkom miedzy graczami, to dodaje roznorodnosci i urozmaica gre, jednak nie wszyscy graja za kupione D i sa gracze, co chca sie pobawic bez wydawania pieniedzy. W innych grach przegladarkowych w jakie mam przyjemnosc grac taki "problem", czyli de facto obrona słabszych graczy polega np. na mozliwosci zaatakowania gracza raz na godzine, a jeden gracz moze atakowac tego samego gracza co 12g. Jest to ciekawy pomysl, ktory uniemozliwia "znecanie" sie nad słabszymi i lanie ich aż do obrzydzenia gry... Zawsze znajdzie sie ktos lepszy i sinielszy, kto władował w konto nie tylko ciezką praca ale mnostwo D ale to nie oznacza, że może psuć klimat gry innym osobom.