Author Topic: de ce?  (Read 3773 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline turisst

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 20
  • Karma: +2/-1
    • View Profile
de ce?
« on: April 06, 2012, 02:19:01 PM »
sall inca o data ...........eu cu probleme de la misiuni ca tot timpul.......dac o sa va uitati la ultima lupta pe care am facut-o o sa observati ca mercenarii mei nu au facut nici o lovitura critica pe bestia aia blestemata (e deja a 3 oara de cin ma bat cu ea dar fara lovituri critice)..cu toate ca mercenarii mei au sansa de lovitura critica  mai mare de 50%!!!!de ce merciii nu fac critice???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!de ce???

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: de ce?
« Reply #1 on: April 07, 2012, 02:40:03 AM »
Vezi raportul in detalii cand te lupti cu ea. Raspunsul poate fi doar unul, bestia are abilitatea "A-şi pierde concentrarea" + agilitatea pe ca re o are iti reduce cu mult posibilitatea de a avea lov. crit.  :-X

Offline turisst

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 20
  • Karma: +2/-1
    • View Profile
Re: de ce?
« Reply #2 on: April 07, 2012, 11:57:04 AM »
deci bestia n u are abilitatea ,,asi perde concentrarea,, pe cin d eu o am dar in yadar critice nici macar una !!!!

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: de ce?
« Reply #3 on: April 07, 2012, 02:27:17 PM »
deci bestia n u are abilitatea ,,asi perde concentrarea,, pe cin d eu o am dar in yadar critice nici macar una !!!!

In raport detaliat nu se va scrie faptul ca Bestia foloseste abilitatea "Asi pierde concentrarea" pe erou sau un merc. anume. Aceasta abilitate e folosita contra la toti care lovesc in ea. Si mi se pare ca si bestia nu te-a lovit critic, dupa cum am vazut lupta. Daca zici ca detii aceasta abilitate.

Offline turisst

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 20
  • Karma: +2/-1
    • View Profile
Re: de ce?
« Reply #4 on: April 09, 2012, 05:01:40 PM »
am mai avut o lupta cu bestia deasemenea fara ca eu sa ii fac macar o critica ,ea insa mia facut una ,,doar de 27 de mii,,,