Author Topic: Fabuła Przekleństwo w T6  (Read 5325 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Fabuła Przekleństwo w T6
« on: May 06, 2012, 09:43:35 AM »
Znów trafiłem na kołek w ... (cenzura) i może ktoś zasugeruje jakąś podpowiedź. Fabuła Przekleństwo, mam ubić 10 tygrysów a dostaje tam mega łomot. Ledwo 3 ubiłem a chyba już z 10 mnl poszło na leczenia i naprawy, postacie tam, chociaż mają mniejszy blok niż ja - blokują 2/3 ciosów  a ja od nich dostaje po głowie ( z większym blokiem). Nie wspominając o moich najemnikach, których zręczność podchodzi pod 400 pkt a i tak ich ciosy są wyblokowane. Nie pomagają elki +20, nawet zlecenie wojownika u mnie.. Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi, sugestie

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Re: Fabuła Przekleństwo w T6
« Reply #1 on: May 06, 2012, 10:50:10 AM »
Przeszedłem przy pomocy maga który zmniejszał ich zręczność i do tego miałem 4 kuszników. Wyszło mnie to taniej niż Ciebie, bo część merców trzymam z 5 tieru i szkoliłem ich do 6-go. Nie mają idealnych atrybutów, ale kasowo mnie przynajmniej nie rujnują. Kiedyś trzeba będzie z nich zrezygnować, ale jeszcze nie teraz :)

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Fabuła Przekleństwo w T6
« Reply #2 on: May 14, 2012, 06:10:28 PM »
Podpowiedź Czesia była pomocna, zatem może i tym razem rzuci jakimś hint'sem.. Dalej Przekleństwo, o walka z Oszalałem Mrocznym. Jeśli już do niego dojde przez 11 lochów, to nie ma bata. Hardcorowego Koksu z niego zrobili, siła 800, pierd**nięcie ma do 8tys i pewnie z młynkiem za pierwszym razem kładzie mi 4 merców. Sam blokuje prawie wszystko blokiem 100, a przy moim bloku 90 prawie wszystko mu wchodzi. Moje 10k HP zjada za 3cim, bądź drugim razem.. Lekkie przegięcie, czy moja postać za słaba jeszcze na niego?

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Re: Fabuła Przekleństwo w T6
« Reply #3 on: May 14, 2012, 10:13:52 PM »
Tu z tego co wiem, pomocniejszy będzie ulv, bo przeszedł tą misję, ale wziąłbym pod uwagę broń krwawą jaką można zdobyć w innych misjach zazwyczaj przydaje się w kluczowych lochach innych. Ulv gdzieś to opisał, ale na pewno, trzeba się wysilić, nie doszedłem do tego. Podobny problem, ale w niższej skali jest na 4 tierze, oszalały niszczy jednym ciosem wszystkim merców. Pomaga, merc który go spowolni i kusze, może warto zrobić dla każdego krwawą broń na epickim poziomie.

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Fabuła Przekleństwo w T6
« Reply #4 on: May 14, 2012, 11:48:27 PM »
Mam zbroje, ktore zmniejszaja obrazenia (krwawe) +15% dla siebie i skorzana dla merca, dobrej broni nie sposob dostac na aukcjach, czemu sie jakos nie dziwie, bo przy obecnej cenie surowcow - i przede wszystkim D - żółty młotek kosztuje majątek, a szansa na epicki przedmiot rzędu kilku procent.. Rzemiosło pada.
Poczekam co ulf nalpisze, ale troche przesadzona ta fabuła. ja nie mowie, ze za 1 razem wszystko trzeba przejsc, ale codzienne KO to tez zadna zabawa :)

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Fabuła Przekleństwo w T6
« Reply #5 on: May 15, 2012, 11:38:28 AM »
Tutaj masz link do opisu
http://forum.imperialhero.org/int/index.php?topic=15200.0
Ciężki temat z tym wojownikiem ,najcięższa przygoda jaką przechodziłem . Na pocieszenie Ci powiem że blok i zwinność zostały mu już zmniejszone na początku te parametry miał większe

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Fabuła Przekleństwo w T6
« Reply #6 on: May 15, 2012, 07:37:13 PM »
Faak... no to lipa bedzie, takich kusz to u mnie nie ma kto zrobic, kupic gdzie tez ich nie ma.. o elkach +30 nie slyszalem, pewnie są niedostepne, bo nawet +20 ciezko kupic na T6. Lipa lipa.. Marne to pocieszenie, ze juz mu obnizono staty, skoro przejscie tej fabuly to istny combos i mieszanina bigosu z miodem, bo Wojownik ma staty na T7 a nie na T6..

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Fabuła Przekleństwo w T6
« Reply #7 on: May 19, 2012, 03:24:56 PM »
Przygotowuje się do kolejnego starcia z tym Gigantem, otrzymałem kilka cennych wskazówek od graczy, mam nadzieje, ze uda się go w końcu zbić :) jeszcze kilka elemntów mi brakuje, ale mam nadzieję, ze wkrótce będę mógł napisać o misji zakończonej powodzeniem ;)

A teraz mam jeszcze pytanie odnośnie fabuły Mroczne Tajemnice Sonorii - mam tam zabić jakiegoś gościa "A" Ward Managers - Barbarzyńcę z mieczem, jak domniemam. Bez kitu, rozegralem tam już chyba ze 100 walk i ani raz sie nie pojawil, zeby się ze mną zmierzyć. Czy on tam bywa o jakiś określonych porach? :)

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Fabuła Przekleństwo w T6
« Reply #8 on: May 19, 2012, 06:39:03 PM »
Może poszedł na urlop a na poważnie czasami wpada za pierwszym razem a czasami trzeba się sporo napocić żeby nam wpadł . Czekam na relację i powodzenia życzę z tym szaleńcem

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Fabuła Przekleństwo w T6
« Reply #9 on: May 20, 2012, 10:48:08 AM »
no to chyba faktycznie wyjechał na wakacje... Dziś stoczylem póki co 18 walk i dalej sie nawet nie pokazał :P Widmo jakieś..
« Last Edit: May 20, 2012, 11:14:29 AM by Anubis78 »

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Re: Fabuła Przekleństwo w T6
« Reply #10 on: May 20, 2012, 12:24:04 PM »
podobnie jest z łuczniczką na 4 tierze. Tłukłem tam wszystko przez 1,5 miesiąca ale w końcu się trafiła :)

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Fabuła Przekleństwo w T6
« Reply #11 on: May 20, 2012, 02:28:38 PM »
Łuczniczkę trafilem dość szybko, tutaj zabawa w kotka i myszke trwa już dłużej, i drożej :)

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Fabuła Przekleństwo w T6
« Reply #12 on: May 26, 2012, 02:03:08 PM »
Chora ta fabuła, naprawde wypasieni najemnicy, w roznych kombinacjach, czerwone zbroje, czerwone bronie a Hardcorowy Koksu ledwo draśnięty.. Ktoś z Admiralicji powinien się nim zainteresować, bo chyba się komuś Tiery pomyliły jeśli chodzi o tą postać i może na T7 to byłby odpowiedni.. :/
Grrrr !