Author Topic: la resetare  (Read 9115 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: la resetare
« Reply #15 on: May 11, 2012, 06:49:50 AM »
mersy mult tany...!!!! inseamna ca e bine. alegerea mea a fost de luptator ca sa termin mai repede si a doua resetare si atuni voi alege faurire  ;)

Offline venom18

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 38
  • Karma: +6/-3
    • View Profile
Re: la resetare
« Reply #16 on: May 11, 2012, 07:28:57 PM »
eu personal as fi ales bonusul de faurire  :D

ma gandesc cum ar fi fost daca ai fi ales la ambele resetari bonusul de faurire .... 

in weekend-urile cu faurire dubla cred k faceai epice unul dupa altul .... *TEASE*

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: la resetare
« Reply #17 on: May 11, 2012, 10:57:03 PM »
eu personal as fi ales bonusul de faurire  :D

ma gandesc cum ar fi fost daca ai fi ales la ambele resetari bonusul de faurire .... 

in weekend-urile cu faurire dubla cred k faceai epice unul dupa altul .... *TEASE*

Problema e ca poti alege doar odata bonusul la faurire.....Si nu creste procentul de faurire, dar iti adauga +1 abilitate la legendare si epice.... :P

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: la resetare
« Reply #18 on: May 12, 2012, 08:34:07 AM »
deci inca odata va spun ca vreau sa ma resetez din nou si nu ma ajuta cu nimic la faurire pt/ca pierdeam iar puncte de mesteshugarit si in plus am x2 la dexteritate chiar mai bine decat arcasul, si a doua algere va fi de faurire . asa ca venom : :P :P :P :P :P :P :P :P

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: la resetare
« Reply #19 on: May 12, 2012, 01:29:30 PM »
Am o intrebare la tine a_t_   de unde ai facut rost de armura, pe care o detii acum? Din aventura?..... Si pana la ce rang iti ajunge cele 500 pct. de actiune dupa resetare?... :)

Offline a_t_

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 107
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: la resetare
« Reply #20 on: May 12, 2012, 01:39:25 PM »
da taniar , toate armurile pe care le am pe mine mi lea dat cand am terminat ultima aventura care iti da si bonusul de resetare , cele 500 de puncte : depinde . eu am vrut sa termin aventurile in rangul meu ca sa imi dea tresele pentr rangul 1 si 2 si acum lucrez la 3 . dar daca le ai deja terminate si te bati doar pentru experientza sigur sigur treci de rangul 3 STIU DIN EXPERIENZTA . nu pot sati zic aici ce experienta am . nu ar fi fair play.  ;). satisfacuta de raspuns Doamna moderatoare ? :)



p.s. daca vrei raspunsul pentru experientza til trimit prim messangerul jocului !

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: la resetare
« Reply #21 on: May 13, 2012, 07:30:35 AM »
da taniar , toate armurile pe care le am pe mine mi lea dat cand am terminat ultima aventura care iti da si bonusul de resetare , cele 500 de puncte : depinde . eu am vrut sa termin aventurile in rangul meu ca sa imi dea tresele pentr rangul 1 si 2 si acum lucrez la 3 . dar daca le ai deja terminate si te bati doar pentru experientza sigur sigur treci de rangul 3 STIU DIN EXPERIENZTA . nu pot sati zic aici ce experienta am . nu ar fi fair play.  ;). satisfacuta de raspuns Doamna moderatoare ? :)



p.s. daca vrei raspunsul pentru experientza til trimit prim messangerul jocului !

Ok......Msc..... ;)