Author Topic: punkty statystyk u łucznika  (Read 4079 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rokiiz

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
punkty statystyk u łucznika
« on: July 09, 2012, 09:40:29 PM »
Mógłby ktoś powiedzieć jak rozdawać punkty u łucznika? Chodzi mi np. że co lvl tyle w to, tyle w tamto, lub na 20 dostępnych punktów tyle w to tyle w tamto. Wiem że pewnie nie ma złotej zasady, ale chodzi mi tylko o to by w miarę sobie radzić w pvm

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Re: punkty statystyk u łucznika
« Reply #1 on: July 10, 2012, 10:49:14 PM »
Na 20 pkt; po 7 rozłożyłbym na zwinność i zręczność, a po 3 na inteligencję i witalność, ale na inteligencję wtedy kiedy masz atrybuty wymagające dużo duchowości, żeby jej jednak w czasie walki nie brakło (jeśli nie trzeba zbyt wiele to w zręczność lub zwinność). Na siłę tyle ile trzeba do noszenia zbroi, bez napojów.

Offline Dark

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 53
  • Karma: +22/-5
    • View Profile
Re: punkty statystyk u łucznika
« Reply #2 on: July 10, 2012, 10:53:12 PM »
Nie napisałeś jakie punkty - Atrybutu czy umiejętności
Jeśli punkty atrybutu to możesz troszkę wiecej dodac do zrecznosci ale pamietaj aby zwinnosc tez byla na dobrym poziomie (Jeśli masz łuk), Jak masz masz kusze to wiecej zrecznosci by sie przydało ponieważ kusza Ci odbierze 20 % zrecznosci i zwinnosci.

Jeśli możesz to dodawaj punkty atrybutów do nastepujacych cech: orli wzrok, grad strzał (więcej niż poziom 5 nie ma sensu), opanowanie łuku/kuszy (w zależności jaką bronią walczysz), silne cięciwa, precyzja i ostry strzał.

Nie wiem jaki masz poziom i jak długo walczysz ale "z reguły" te cechy są w miarę najlepsze dla łucznika/kusznika. Jeśli jesteś w tierze 2 to zatrzymaj sobie punkty, które Ci zostaną (nie ma sensu wydawać pkt umiejetności w nie potrzebne cechy) i dodaj je w następnym tierze. Jeśli nie masz konta premium to dobrą opcją jest "pionier". Wtedy oszczędzisz czasu podróżując. pozdrawiam

Offline rokiiz

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: punkty statystyk u łucznika
« Reply #3 on: July 12, 2012, 12:40:25 PM »
Dzięki za odpowiedź, tak teraz rozdaje jak napisał Czesio_KLN, tylko jeszcze pytanie co do tej siły, ile tak około wymagają itemy na wysokich lvlach?

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Re: punkty statystyk u łucznika
« Reply #4 on: July 13, 2012, 12:10:11 AM »
jaki masz poziom, sprawdzę, co mam pod ręką

Offline rokiiz

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: punkty statystyk u łucznika
« Reply #5 on: July 13, 2012, 12:28:01 PM »
Ja dopiero zaczynam, pytam by później nie okazało się że postać skopana

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Re: punkty statystyk u łucznika
« Reply #6 on: July 13, 2012, 01:05:30 PM »
za misje, a dokładnie za wygranie walki w lochach wielopoziomowych są diamenty, więc w razie zmiany decyzji można z odłożonych diamentów zmienić ustawienia atrybutów