Author Topic: RED TRGOVACA PROBLEM  (Read 5055 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dario257

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 25
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
RED TRGOVACA PROBLEM
« on: August 20, 2012, 04:54:24 PM »
danas sam aktivirao red trgovaca na dva tjedna misleći da je cijena 25 dijamanata kako pise a aktiviralo mi se na duze razdoblje i uzelo 150 dijamanata.ne slazem se s time, kome da se zalim jer hocu na 2 tjedna a ostale dijamante nazad???

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: RED TRGOVACA PROBLEM
« Reply #1 on: August 20, 2012, 05:00:41 PM »
moraš označiti u izborniku da želiš aktivirati na 2 tjedna ( po defaultu je automatski označeno na 12 tjedana za 150 dijamanata ), ti si najvjerojatnije automatski kliknuo aktiviraj, a ujedno si imao kod heroja više od 150 dijamanata. I meni se to jedan put dogodilo, tako da razumijem problem. Riješenje je da ne klikaš odmah na aktiviraj, nego da pogledaš koje su opcije dostupne, a koje su označene. :) :)

Offline dario257

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 25
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: RED TRGOVACA PROBLEM
« Reply #2 on: August 20, 2012, 05:08:59 PM »
TO SAM VIDIO I 1000% SAM SIGURAN DA SAM KLIKNUO NA 2 TJEDNA I DA JE PREBACILO ALI SE AKTIVIRALO DRUKCIJE, MOZE LI SE KOME ZALITI????????????????TNX

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: RED TRGOVACA PROBLEM
« Reply #3 on: August 20, 2012, 05:15:25 PM »
da si označio 2 tjedna to bi bilo i aktivirano, do sada nikada nije bilo problema sa time, a i ja sam sa svojim herojem prije dva dana aktivirao isto u 3 navrata razne opcije na 2 tjedna. Na tu stvar se ne može žaliti, preostaje samo da drugi put dobro pripaziš da je označena ona opcija koju želiš aktivirati. :) :)

Offline dario257

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 25
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: RED TRGOVACA PROBLEM
« Reply #4 on: August 20, 2012, 05:18:39 PM »
HVALA TI NA ODGOVORU ALI NISAM ZADOVOLJAN ODGOVOROM JER MI NIJE JASNO ZASTO SE NE MOZE RESETIRATI I VRATITI DIJAMANTE AKO NESTO ZAUZVRAT UKINES DA NE KORISTIS, TREBALO BI SE MOCI SREDIT JER BI BILO POSTENO.HVALA

Offline mix2mix

  • Cro Moderator
  • Moderator
  • *****
  • Posts: 440
  • Karma: +83/-5
  • Cro Moderator
    • View Profile
Re: RED TRGOVACA PROBLEM
« Reply #5 on: August 20, 2012, 05:32:02 PM »
ne može se vratiti iz jednog jedinog razloga, a to je : da ti je aktivirana opcija koju si označio.
Gore u postu sam ti objasnio da se to i meni prije dogodilo, jer sam automatizmom kliknuo na "aktiviraj"
Nakon toga sam malo "sporiji" kod klikanja na aktivaciju, he, he,
Ne može netko znati šta si ti mislio kada aktiviraš neku opciju i za koji vremenski period si ju želio aktivirati.
Riješenje je u pažljivom čitanju i odabiru onoga što želiš.  ;)  ;)