Author Topic: Nic się nie dzieje  (Read 4708 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Nic się nie dzieje
« on: August 30, 2012, 05:41:58 PM »
Nic się nie dzieje w tej grze od dłuższego czasu, ani się specjalnie gildie nie napieprzają, ani nawet nie tłuką w czerwonych prowincjach Ci mocniejsi, bo chyba więcej jest tych co sobie odpuścili grę niż tych co zostało, że nie wspomnę już o jakichkolwiek eventach. Najciekawsze co się ostatnio wydarzyło to padnięte serwery, a jak to wszystko porównać do innej produkcji tej firmy, czyli IO to już w ogóle klęska.  :'( *tired*

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Nic się nie dzieje
« Reply #1 on: September 03, 2012, 05:12:35 PM »
Zapewniam Cię Czesiu że wiele osób w to gra . W sumie jeszcze nikt nie przeszedł całej gry  :) Co do nowości mam nadzieję że się jakieś pojawią , jednak najpierw trzeba przejść to co jest  ;) C do walki między gildiami fakt to jest problem zdobycie zamku jest niezwykle trudne :'(

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Re: Nic się nie dzieje
« Reply #2 on: September 03, 2012, 07:16:53 PM »
w tym momencie praktycznie nierealne, ale nawet nie o zamki chodzi a o eventy typu 2x większa szansa na epik, albo gratisy przy zakupie diamentów jak na IO

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Nic się nie dzieje
« Reply #3 on: September 17, 2012, 05:43:43 PM »
Podzielam zdanie Czesia. Ponownie wypowiem się, że trochę trąci nudą.. Owszem, można misje robic, kopać, zbierać surkę ale to jest na co dzień. Nawet x2 rzemiosło chyba było ostatni raz w marcu.. Gram w kilka gier przeglądarkowych (nie wymienie, nie wiem czy wolno - żeby reklamy nie robić - ale tutaj straszna nuda.. Do fabuły Przekleństwo się zraziłem na 7 poziomie i lipa straszna jakaś :) Z mojej gildii to już w ogóle ludzie pouciekali chyba

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Re: Nic się nie dzieje
« Reply #4 on: September 17, 2012, 06:10:12 PM »
w jakiej gildii grasz i na którym świecie?

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Nic się nie dzieje
« Reply #5 on: September 17, 2012, 06:29:46 PM »
Hehe, zawsze mam z tym problem, ale chyba s2 gildia Starozytni, nigdy tego nie wiem, bo w IH zaczalem grac tylko dlatego, ze dawali cos wtedy w IO jak sie osiagnie ktorys lvl, dlatego sie zarejestrowalem i gralem nawet fabul nie robiac, byle osiagnac ten bodajze 25 lvl wtedy

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Re: Nic się nie dzieje
« Reply #6 on: September 17, 2012, 06:50:17 PM »
to odezwij się do akgs ona gra na tamtym świecie w gildii legend

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Nic się nie dzieje
« Reply #7 on: September 17, 2012, 07:28:07 PM »
znam ją dobrze z gry, bylismy kiedys w jednej gildii

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Nic się nie dzieje
« Reply #8 on: September 21, 2012, 05:05:17 PM »
Mam nadzieje, ze to nie jest zakazane (umieszczenie linku), ale "opiekunowei" tej gry zwanej IH powinni od czasu do czasu poszukac po necie pomysłów na zabawe dla graczy, skoro brak im własnych i wzorując sie na znalezionych mogliby wymyslec cos swojego....

Przykro mi ale takich rzeczy umieszczać nie wolno Pzdr Ulv  ;)


To może takie wolno, jako przykład jak zorganizować event:

Event
Event ten dostarcza nowy styl gry i nowe przedmioty do XXXXXX
Zamiast wykonywania misji takie jakie znacie dotychczas - klikanie na misje i wykorzystywanie punktów, zamiast tego zobaczycie szarego smoka przelatującego nad krajobrazem, którego można zaatakować! Smoki te zaatakowały całe ZZZZZ, więc można odnaleźć je w każdej lokacji.

Szare smoki są najprostszymi przeciwnikami! Pokonanie ich pozwoli na zdobycie wyższej niż normalnie zapłaty, ale istnieje także szansa na zdobycie smoczych łusek - są no nowe runy wysokopoziomowe!

Oprócz nich, większe wyzwanie dają mocniejsze smoki! Pięcioro smoczego rodzeństwa będzie pojawiać się losowo na mapie. Pierwsze ze smoków pojawi się w mieście, pozostałe w miejscach poza miastem.

Po pokonaniu smoka, straci on tyle punktów życia ile wydaliście na misję - XXXXpkt. misji oznacza, że smok straci XXXXPŻ. Za każdym razem, gdy pomyślnie pokonacie smoka w walce, odleci on do nowej lokacji. Wasz raport z walki pokaże ile PŻ pozostało danemu smokowi oraz wskaże miejsce, w które udał się smok. Dodatkowo miejsce przebywania smoka będzie oznaczone jako mała ikona na mapie podróży.

Zapłata za walkę z tymi smokami jest taka sama jak za szare, mniejsze smok... z tą różnicą, że jak smok straci życie do 0 PŻ będzie można zdobyć z niego całkiem nowy przedmiot: część ekwipunku z zestawu Pogromcy Smoków. Po pokonaniu jednego smoka pojawia się kolejny. W sumie potrzebnych będzie 5 smoków, które trzeba pokonać, aby zdobyć kompletny zestaw Pogromcy Smoków.

Nagrody
Wpierw wytłumaczymy zestaw Pogromcy Smoków
Każdy z chromowych smoków po pokonaniu będzie pozostawiał po sobie część z zestawu, który jest także możliwy do zakupienia w naszym ItemShop.

Zostanie dodana nowa funkcja do XXXXX wraz z tymi przedmiotami o nazwie "Ustaw Bonus"
W momencie zebrania kompletnego zestawu Pogromcy Smoków, wszystkie elementarne obrażenia będą zwiększone o 10%, a w walce przeobrazicie się w smoka!
Wasz avatar zmieni się w Białego lub Czarnego Smoka w zależności od przyjętej karmy.
Wszystkie elementy zestawu mogą być także odnalezione dzięki wskazówkom na poziomie 5!

Kompletny zestaw tworzą:
Hełm Pogromcy Smoka
Zbroja Pogromcy Smoka
Spodnie Pogromcy Smoka
Tarcza Pogromcy Smoka
Ostrze Pogromcy Smoka
Runy
Do gry wprowadzone zostaną także nowe runy. Runy te nazywają się "Smoczymi Łuskami" i mogą zostać zdobyte poprzez zabijanie mniejszych, szarych smoków. Po zakończeniu eventu będą one także dostępne na rynku.
Młoda Łuska (od poziomu 40): +2 do obrony, +2 do szansy trafienia
Sierpowata Łuska (od poziomu 55): obrażenia 6-8, zbroja 8
Chromowana Łuska (od poziomu 75): 5 do wszystkich obrażeń elementarnych
Jeśli poziom Waszego bohatera jest za niski dla łusek, ze smoków będzie wypadać normalny run.
Osiągnięcia
Możliwe do zdobycia będą także dwa nowe osiągnięcia. Jeśli uda Wam się pokonać całe pięcioro smoczego rodzeństwa, otrzymacie osiągnięcie: "Władca Pięciu"
Drugie osiągnięcie nazywa się "Pogromca Smoków" i jest wielopoziomowym tytułem uzależnionym od ilości smoków pokonanych w walce!
Poziom 1: 3 szare smoki
Poziom 2: 10 szarych smoków
Poziom 3: 50 szarych smoków
Poziom 4: 100 szarych smoków
Poziom 5: 500 szarych smoków
« Last Edit: September 21, 2012, 11:30:23 PM by Anubis78 »