Polskie Forum > Dyskusje

Nic się nie dzieje

(1/2) > >>

Czesio_KLN:
Nic się nie dzieje w tej grze od dłuższego czasu, ani się specjalnie gildie nie napieprzają, ani nawet nie tłuką w czerwonych prowincjach Ci mocniejsi, bo chyba więcej jest tych co sobie odpuścili grę niż tych co zostało, że nie wspomnę już o jakichkolwiek eventach. Najciekawsze co się ostatnio wydarzyło to padnięte serwery, a jak to wszystko porównać do innej produkcji tej firmy, czyli IO to już w ogóle klęska.  :'( *tired*

ulvhedin:
Zapewniam Cię Czesiu że wiele osób w to gra . W sumie jeszcze nikt nie przeszedł całej gry  :) Co do nowości mam nadzieję że się jakieś pojawią , jednak najpierw trzeba przejść to co jest  ;) C do walki między gildiami fakt to jest problem zdobycie zamku jest niezwykle trudne :'(

Czesio_KLN:
w tym momencie praktycznie nierealne, ale nawet nie o zamki chodzi a o eventy typu 2x większa szansa na epik, albo gratisy przy zakupie diamentów jak na IO

Anubis78:
Podzielam zdanie Czesia. Ponownie wypowiem się, że trochę trąci nudą.. Owszem, można misje robic, kopać, zbierać surkę ale to jest na co dzień. Nawet x2 rzemiosło chyba było ostatni raz w marcu.. Gram w kilka gier przeglądarkowych (nie wymienie, nie wiem czy wolno - żeby reklamy nie robić - ale tutaj straszna nuda.. Do fabuły Przekleństwo się zraziłem na 7 poziomie i lipa straszna jakaś :) Z mojej gildii to już w ogóle ludzie pouciekali chyba

Czesio_KLN:
w jakiej gildii grasz i na którym świecie?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version