Author Topic: Najemniki  (Read 3694 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dragon

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Najemniki
« on: September 13, 2012, 02:04:54 PM »
mam pytanie mogie miec najemnika o wiekszym lvl niz ja bo mam na oku co ma 2-3 lvl wieciej niz ja ale nie chcie go kupowac bo nie wiem czy biedzie mi atakowac potworki

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Najemniki
« Reply #1 on: September 13, 2012, 06:35:44 PM »
Możęsz miec najemnika o wyższym levelu niż Ty , nie możę mieć tylko wyższego tieru

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Re: Najemniki
« Reply #2 on: September 13, 2012, 06:55:46 PM »
możesz mieć najemników wyższego tieru, ale nie wejdziesz z nimi do lochów, które są na poziomie Twojego tieru. Wyższy poziom niż Twój to nie problem, wyższy tier to już inaczej. Czasem, jak się ma ku końcowi swój tier, czyli np. 39 poziom, albo wcześniej, możesz już zbierać najemników tieru 5-go.

Offline Dragon

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Najemniki
« Reply #3 on: September 13, 2012, 07:21:20 PM »
czyli jak mam lvl 9 i chcie kupic najemnika na 11lvl to nie wiejdzie z nim do wielopoziomowych lochow ? czy jak dam mu eq na np 6 lvl to biedzie mi pomagac w wielopoziomowych ? bo jakos nie kapuje tego tier, bo mam problem z 1 lochami na tier 1 bo caly czas mam 2 + boss :/

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Re: Najemniki
« Reply #4 on: September 14, 2012, 11:42:52 AM »
nie od razu będziesz mógł używać wszystkich najemników, można wynająć więcej, ale używa się maksymalnie 5-ciu, ale nie od pierwszego tieru.
Co do tierów i poziomów. Każdy tier ma 10 poziomów. Nie da się używać najemników z tierem wyższy niż Twojego bohatera. Bohater (boss) ma np 1 tier to najemnicy, którzy pomagają Twojemu bohaterowi muszą mieć ten sam tier, ewentualnie niższy. Ilość najemników jaką możesz używać do pomocy w czasie walki, rośnie wraz z tierami, nie pamiętam czy ograniczenie jest z założenia przypisane do tierów, czy wynika z tego, że na jeden poziom możesz mieć 1 pkt do atrybutu... z tym się mogę myliś to prędzej podpowie ulv.

Offline Dragon

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Najemniki
« Reply #5 on: September 16, 2012, 07:33:37 PM »
mam inne pytanie a nie chcie mi sie robic nowiego tematu. Jak mam najemnika np Mars na 10 lvl i kupie sie nowiego najemnika i sprzedam starego i dam mu na imie Mars to biedzie on mogl uzywac eq od starego najemnika, bo ma tak sam na imie czy biedzie musla sprzedac eq i kupic nowy ?

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Re: Najemniki
« Reply #6 on: September 17, 2012, 12:20:57 AM »
to samo imię nic nie da, gra jest tak skonstruowana, że nie będzie pasować stara zbroja do nowego merca. Gdyby tak było, dawno by tak wszyscy robili