Author Topic: Ce pot face  (Read 3389 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ViciUss

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 8
  • Karma: +0/-0
  • NoFeaR
    • View Profile
Ce pot face
« on: December 24, 2012, 12:16:10 PM »
Salut sper ca aici ma poate ajuta cineva...la "cere ajutor" nu am primit momentan nici un raspuns.Am si eu un cont creat de acum 1 an jumate aproximativ 2 si as vrea sai recuperez parola deabea iam gasit user name.E-mail nu mil amintesc ,tin sa precizes ca contul nu a fost creat de mine lam cumparat in urma cu 1 an jumate lam folosit 6 luni am fost absent dupa cont 1 an de zile si as vrea sa revin la el
Singurele detali care le pot da pentru sustinere ca contul ese al meu sun doar 3
inainte sal abandonez miau fost itemele resetate deci aveam contul gol am vb cu staful si mi sa returnat goldul si itemele pe merceri si charcter...Alte detali dupa preluarea contului am skimbat parola care se poate verifika k o stiu...si la fel a fost si dupa readucerea itemelor pe cont am skimbat iar parola....Sper sa ma ajute cineva

User name: Zarna
Relam:       3
NoFeaR

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: Ce pot face
« Reply #1 on: December 25, 2012, 03:20:05 AM »
Scuze dar e imposibil.... daca nu iti amintesti e-mailul.... :( cu care a fost creat contul....

Offline ViciUss

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 8
  • Karma: +0/-0
  • NoFeaR
    • View Profile
Re: Ce pot face
« Reply #2 on: December 26, 2012, 02:18:28 AM »
Sti cum pot lua legatura cu Crassus?...el ma poate ajuta sigur...data trecuta tot el ma ajutat...makar e-mail sa mil spuna :) sa stiu eu pe caare sa intru xD
NoFeaR

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: Ce pot face
« Reply #3 on: January 05, 2013, 10:43:28 PM »
Sti cum pot lua legatura cu Crassus?...el ma poate ajuta sigur...data trecuta tot el ma ajutat...makar e-mail sa mil spuna :) sa stiu eu pe caare sa intru xD

Scrie-i un mesaj particular pe forum. Sa lui Crassus_M in lumea 3.