Author Topic: Punkty rzemiosła  (Read 2984 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Fallout

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Punkty rzemiosła
« on: July 27, 2009, 10:21:27 PM »
Mam nie lada problem, już drugi raz nie przybyło mi punktów za rzemiosło.
Za pierwszym razem było to ok 35pkt a za drugim 85pkt i to już było bardziej denerwujące. dodam że oba chciałem aktywować szybciej po przez diamenty (bo nie chciało mi się czekać 4,5h)
Co robić???  pomocy!!!

chegewara

  • Guest
Re: Punkty rzemiosła
« Reply #1 on: July 27, 2009, 10:26:20 PM »
zgłosić to na przykład mi. niemniej jednak zapytam najpierw czy masz 200 lub więcej punktów rzemiosła w tym tier?

Offline Fallout

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: Punkty rzemiosła
« Reply #2 on: July 27, 2009, 10:38:21 PM »
Tak w tier 2 mam 206 (mam jeszcze konto premium

[attachment deleted by admin]

chegewara

  • Guest
Re: Punkty rzemiosła
« Reply #3 on: July 27, 2009, 11:01:57 PM »
konto premium nie ma tutaj znaczenia. a powyżej 200 CP dostajesz punkty tylko przy produkcji krytycznej. masz taki mały znak zapytania w miejscu gdzie wcześniej była pokazana ilość CP za produkowanie i tam wszystko jest wyjaśnione 8)

Offline Fallout

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: Punkty rzemiosła
« Reply #4 on: July 27, 2009, 11:29:39 PM »
Niby co to jest ta produkcja krytyczna?  I że co? mogę tak sobie tracic czas energię i diamenty tak bez celu?
I nie mam nigdzie małego znaku zapytania!!!

chegewara

  • Guest
Re: Punkty rzemiosła
« Reply #5 on: July 28, 2009, 12:04:06 AM »
masz rację. znak zapytania jest tylko przy produkcji przedmiotów. nikt nie każe Ci tracić diamentów, a krytyczna produkcja to jest szansa na wytworzenie większej ilości towaru z tej samej ilości surowców. jeżeli robisz, dajmy na to 100 oprawionych skór, tracisz na to 200 nieoprawionych skór i masz krytyczną produkcję dla 10 wyrobów to w efekcie dostaniesz 110 oprawionych skór i 10 punktów rzemiosła ale nadal zużyjesz jedynie 200 nieoprawionych skór. taka krytyczna produkcja jest zupełnie losowa. ja przed chwilą robiłem 144 deski i miałem 9 dodatkowych z produkcji krytycznej. po przekroczeniu 300 CP można mieć nawet 3 materiały z 2 surowców a po osiągnięciu 400 CP nawet zdarzy się 4x tyle co bez produkcji krytycznej. fakt, jest to powolny rozwój ale za jakiś czas opłaci się bardzo, po pierwsze więcej towaru z tej samej ilości materiałów po drugie lepsze oferty pracy, bo wyższy przelicznik 8)

Offline Fallout

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: Punkty rzemiosła
« Reply #6 on: July 28, 2009, 08:44:57 PM »
Nic mi to nie wyjaśnia, bo przecież nieprzybyły mi żadne punkty rzemiosła a wytwarzałem 85 szt. sztabek brązu.  Więc powinienem dostać 85pkt na punkty rzemiosła!!!

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: Punkty rzemiosła
« Reply #7 on: July 28, 2009, 08:52:36 PM »
Nic mi to nie wyjaśnia, bo przecież nieprzybyły mi żadne punkty rzemiosła a wytwarzałem 85 szt. sztabek brązu.  Więc powinienem dostać 85pkt na punkty rzemiosła!!!

Tak jak chege napisał. Punkty rzemiosła dostaniesz wtedy, kiedy uzyskasz dodatkową produkcję i tylko za to będę punkty...Czyli po przekroczeniu 200pkt, kolejne punkty uzyskujesz tylko wtedy, kiedy wyprodukujesz nadmiarową ilość towaru i tylko za ten mały wycinek "inplus" dostaniesz pkt rzemiosła.
Ja też myślałem, że łatwo będzie, że wystarczy zebrać odpowiednią ilość surowca i puścić produkcję...100pkt rzemiosła, 200, 300 i w końcu 400...Nie ma tak łatwo. Możesz produkować i produkować i nic...

Offline Fallout

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: Punkty rzemiosła
« Reply #8 on: July 28, 2009, 09:29:41 PM »
Ok dzięki teraz rozumiem. Choć trochę to denerwujące rozwiązanie, ale OK dzięki Thomason
Temat dla mnie zamknięty.