Author Topic: Fabuły T7  (Read 6939 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Fabuły T7
« on: November 13, 2012, 12:45:09 AM »
Czy można gdzieś poczytać co nas czeka na T7? Skonczylem T6 i ciekawi mnie co na T7 bedzie, ewentualnie czy ktoś mógłby zdradzić tajemnice jakie fajne nagrody czekają za fabułe.

Offline Dark

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 53
  • Karma: +22/-5
    • View Profile
Re: Fabuły T7
« Reply #1 on: November 13, 2012, 10:50:41 AM »
No na t7 są 2 fabuły i w jednej można wygrać epicki młotek z Twojego fachu rzemieślniczego a w drugiej do wygrania jest pełny zestaw z t7... Ciężko jest na t7 bo jest długie ale przy szczęściu można dobre rzeczy wygrać. Ponadto w jednej fabule można wygrać epicką broń, poziom 64 która de facto jest silniejsza, niż wytworzona epicka na poziomie 69 :) Musisz się uzbroić w cierpliwość i taka moja rada, w miarę możliwości najemników z t6 przenieś do t7 to będziesz w stanie złota coś zarobić. pozdrawiam

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Fabuły T7
« Reply #2 on: November 13, 2012, 11:27:25 AM »
Widzialem, ze najemnicy z T7 kosztują majątek własnie, wiec z T6 nie zamierzam wszystkich zwalniać ze służby.
Rozumiem, że zadania ciężkie do zrobienia.. no nic, bedzie trzeba cierpliwie działać. Na T6 w fabule "Przekleństwo" na kroku 7 też był taki jeden hardcorowy koksu, co się z nim namęczyłem... masakra była, z 30 razy podchodziłem

A co to za epicka broń? Jeśli używam mieczy, a dostanę młotek - to chociaż byłby wypasiony to mi na nic sie nie przyda :)

Można jeszcze jakaś porade odnośnie prowincji na T7 dostać? Gdzie dobrze płacą za walkę, albo gdzie dobrze kopać surowce (obrabiam metale)

Offline Dark

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 53
  • Karma: +22/-5
    • View Profile
Re: Fabuły T7
« Reply #3 on: November 13, 2012, 01:26:19 PM »
Ciężko powiedzieć jaką broń dostaniesz w nagrodę za przejście przygody bo to zależy od szczęścia ale co by to nie było to trzymaj bo się przyda nawet nie wiesz kiedy :) co do lochów to na początek w bezpiecznej prowincji jest "wieś rybaków" albo jak masz w miarę dobre kusze (zasięg i krytyczny cios) z t6 to możesz spróbować "dzika droga" bo tam można dobre dośw. zdobyć i złota w miarę sporo. Ja dla przykładu przeciągłem najemników z t5 aż do t7 i płacę za ich utrzymanie tylko 12k :D także po 48 PA zarabiam jakieś 6-8 milionów :) dlatego widzisz ważne, aby z t6 ich przenieść bo się opłaca

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Fabuły T7
« Reply #4 on: November 13, 2012, 04:26:39 PM »
Z t5 został mi jeszcze jeden, to może nie wyślę go na emeryturę ;)
Dziękuję za wskazówki, jeszcze troche doświadczenia musze zdobyć by na T7 wejść (mam 57 lvl obecnie), wiec jakby ktos chcial sie jeszcze podzielić doświadczeniem z T7 to zapraszam :)

A po T7 zabawa od początku, tak? :)

Offline Dark

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 53
  • Karma: +22/-5
    • View Profile
Re: Fabuły T7
« Reply #5 on: November 14, 2012, 11:49:09 PM »
No jeśli dobijesz do poziomu 69 i wypełnisz fabułę, która się pojawi po osiągnieciu poziomu 69 to wtedy możesz zrestartować bohatera i wybrać bonus :)

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Fabuły T7
« Reply #6 on: May 06, 2013, 09:51:27 PM »
i dopłynąłem do T7 :)
Ale w Wiosce Rybackiej nie ma fabuł z T7... ide szukać dalej

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Fabuły T7
« Reply #7 on: May 07, 2013, 09:13:09 AM »
Fabuły z T7  masz w prwowincji ''skraj świata ''. Najlepiej walczyć w prowincji stare piaski -''dzika droga'', sporo kasy wpada i doświadczenia