Author Topic: Weekend podwójnego doświadczenia w rzemiośle?  (Read 2706 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Weekend podwójnego doświadczenia w rzemiośle?
« on: April 24, 2013, 06:21:52 PM »
Mam zapytanie jak rozumieć tekst z obecnego ogłoszenia? Raz, że jest przetłumaczone jakby je ktoś wrzucił w google, a dwa że nie mam pewności jak rozumieć; czy chodzi o szanse zwiększenia dorobku pktowego w rzemiośle czy coś jeszcze?
Druga sprawa "iż ten weekend będzie specjalny" a ten weekend to 27-28.04 a nie majowy.

Quote
Weekend podwójnego doświadczenia w rzemiośle!    2013-04-24 09:46:32
Szczęsliwe dni nadchodzą w ziemiach Ajarskich!
Ministerstwo Rzemiosła ogłasza iż ten weekend będzie specjalny - weekend podwójnego doświadczenia. Zaczynamy o godz. 00:00 czasu serwera, 04.05.2013r. i kończymy o godz. 00:00 czasu serwera, 06.05.2013.!

Szansa w rzemiośle będzie podwójna podczas weekendu!

Rzemieślnicy będą wiedzieli kiedy zacznie się weekend gdy ikonka z młotkiem i kowadłem pojawi się w menu Rzemiosła.

Offline Anubis78

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 66
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Weekend podwójnego doświadczenia w rzemiośle?
« Reply #1 on: April 28, 2013, 09:06:58 AM »
no tłumaczenie jak z automatu, ale to przecież nie pierwszy raz ;)
Gra stanęła w miejscu już dawno temu, Czesiu nie czepiaj się :) Sama gra się nie rozwija, to nie oczekuj, że takie rzeczy też będą poprawne. Spójrz ile osób się udziela na forum.. u mnie, w gildii kiedyś spamowali codziennie non stop, teraz większość już nie gra a posta przeczytasz raz na tydzien

Offline Czesio_KLN

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 168
  • Karma: +14/-2
    • View Profile
Re: Weekend podwójnego doświadczenia w rzemiośle?
« Reply #2 on: April 28, 2013, 09:29:30 AM »
U nas nie jest źle, codziennie jest z kim pogadać, ale gramy na innym świecie. Co do rozwoju gry. Obiecywali podobno, że jak im się uda zrobić IO na IPhona to zabiorą się za IH. Może a nóż...