Author Topic: Nestali Zlatnici  (Read 2546 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mishpulin

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 13
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Nestali Zlatnici
« on: July 31, 2009, 01:47:52 AM »
Pozz svima...
jel mi moze neko na brzinu objasniti zasto i kako su mi mogli nestat zlatnici koje sam imao na sebi? imao sam oko 800 zlatnika i sljedeci dan kad sam pogledao, imao sam oko 150-200

Offline garavusa005

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 3
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Nestali Zlatnici
« Reply #1 on: July 31, 2009, 12:06:57 PM »
Bome.. nemam objasnjenje za to!!! Nisam se nikada s tim susrela!

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Nestali Zlatnici
« Reply #2 on: July 31, 2009, 03:22:47 PM »
Da nisi kupovao stvari na aukciji?? ili imaš kuću pa ti je došla najamnina? Ili si posudio lovu od banke?

Offline mishpulin

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 13
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Nestali Zlatnici
« Reply #3 on: August 02, 2009, 01:17:21 AM »
nisam kupovao stvari na aukciji, a ni ne znam (jos) kako se kupuje kuca ili posuduje novac od banke. jos sam pocetnik, tako da nisam nista ni radio s novcem zbog tog razloga, da ne bi nesto uprskao sto ne znam... ustvari nisam nista ni radio, kad sam se izlogirao, imao sam novac na sebi a kad sam se sljedeci dan ulogirao bio je nestao (ne sav novac, kao sto rekoh, ostalo mi je bilo 1/4 novca kojeg sam prije imao)

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: Nestali Zlatnici
« Reply #4 on: August 02, 2009, 11:14:00 AM »
nisam kupovao stvari na aukciji, a ni ne znam (jos) kako se kupuje kuca ili posuduje novac od banke. jos sam pocetnik, tako da nisam nista ni radio s novcem zbog tog razloga, da ne bi nesto uprskao sto ne znam... ustvari nisam nista ni radio, kad sam se izlogirao, imao sam novac na sebi a kad sam se sljedeci dan ulogirao bio je nestao (ne sav novac, kao sto rekoh, ostalo mi je bilo 1/4 novca kojeg sam prije imao)
Da li možda netko ima tvoju šifru pa se je on igrao malo na tvom acc??
Ako nije, prijaviti ću sutra pa će provjeriti tvoj acc.

Offline mishpulin

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 13
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Nestali Zlatnici
« Reply #5 on: August 03, 2009, 02:00:52 AM »
nema niko moju sifru, tek sam poceo, tako da nisam ni imao vremena dat je nekome... ni sam ne kuzim bas sve najbolje, ali nisam toliki pocetnik da ne znam sta radim. igram puno online igara (browser igre isto), tako da znam pravila, nisam dijete.

ali svejedno moram se zahvaliti na toliku zainteresiranost da bi mi pomogli (svima vama) ;-)