Author Topic: Urlop  (Read 2634 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline agnessailormoon

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 0
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Urlop
« on: August 01, 2009, 12:58:00 AM »
Hm, jeszcze nie widzę takiego tematu, a to w sumie ważne.

Od pon do niedz będę bez kompa, bo porządki z nim robię+porządki w pokoju generalne, a potem 19.08-08.09 jadę do sanatorium i będę poza zasięgiem.

Czy na tej grze istnieje funkcja urlopu czy jest jakieś inne wyjście z tej sytuacji ?

chegewara

  • Guest
Re: Urlop
« Reply #1 on: August 01, 2009, 01:24:43 AM »
jest inne wyjście. dogadaj się z ludźmi z gildii, że masz taką sytuację bo mogą się obrazić i wywalą z gildii. potem zostaw swojego bohatera w formie cyfrowej na serwerach a jak wrócisz to nawet nie zauważy, że Cię nie było. to nie jest IO, tutaj nie ma groźby ataku i nie ma też potrzeby urlopowania się więc jak sądzę nie musisz martwić się o bohatera 8)

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: Urlop
« Reply #2 on: August 01, 2009, 10:46:31 AM »
Jedyne co możesz stracić to niewykorzystane punkty akcji...W przypadku premium możesz nazbierać ich max 48, bez tego 24...Czyli po dwóch dniach lub jednym, każdy następny dzień nie będzie przynosić Tobie punktów akcji. Ale to tylko wpływa na szybkość rozwoju i nic więcej.

Offline agnessailormoon

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 0
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Urlop
« Reply #3 on: August 02, 2009, 01:28:06 AM »
A tak z ciekawości: po ilu dniach od nielogowania się można stracić postać ? Czy jest takowy limit ?

I pytanie nie w temacie może, ale mam problem.
Jestem w gildii i jak biorę z magazynu rzecz do siebie to nie mogę jej założyć na siebie. W momencie zakładania dany przedmiot znika. To samo przy sprzedawaniu. Czy to przez to, że dana rzecz jest związana z jakąś osobą ?  8)
A może to bug, bo to mi uprzykrza żywot  >:(

chegewara

  • Guest
Re: Urlop
« Reply #4 on: August 02, 2009, 03:45:50 AM »
nie ma limitu z tego co wiem, a wydaje mi się, że jestem poinformowany w miarę dobrze.
jeśli chodzi o przedmiot to jestem prawie pewien, że powodem tego jest fakt przywiązania przedmiotu do innego bohatera. jak wiesz taki przedmiot nie może być używany przez nikogo innego ani sprzedany na aukcji. jedynie możesz sprzedać go w sklepie 8)

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: Urlop
« Reply #5 on: August 02, 2009, 06:07:07 PM »
nie ma póki co limitu, bo logowałem się na postacie, które nie były grane przez minimum 3 miesiące.