Author Topic: Pay by sms (Play)  (Read 2626 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lolnik1

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Pay by sms (Play)
« on: August 01, 2009, 08:35:02 PM »
Chciałbym zapłacić przez komórkę, tyle, że moja sieć to play, a obsługiwane siecie to: Orange, Era, Plus Gsm. Więc nie mogę skorzystać z tej opcji?, bo np. w gladku, jak grałem też niby playa nie obługiwało, ale jednak dało się kupić.

chegewara

  • Guest
Re: Pay by sms (Play)
« Reply #1 on: August 01, 2009, 08:44:57 PM »
w poniedziałek postaram się dowiedzieć dokładniej ale wydaje mi się, że play także powinien obsługiwać tą usługę. tutaj działa dokładnie ten sam numer który działa w IO. jak już powiedziałem w poniedziałek zapytam dokładniej i udzielę konkretnych i nformacji, a jeżeli zajdzie taka potrzeba to postaram się podjąć interwencję w tym temacie 8)

Offline dabros

  • Polish GM
  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 121
  • Karma: +25/-12
    • View Profile
Re: Pay by sms (Play)
« Reply #2 on: August 01, 2009, 10:03:15 PM »
podobnie jak w IO przez play można kupować premium

Offline lolnik1

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Pay by sms (Play)
« Reply #3 on: August 03, 2009, 11:44:43 AM »
Wysłałem sms-a, po 5 minutach nie dostałem wiadomości, to sprawdziłem czy dobrze napisałem wszystko. Dobrze napisałem, tyle, że w moim telefonie te cyfry się zrobiły na niebiesko i podkreśliły się, czyli cos takiego w skrzynce nadawczej: IMP11 . Oczywiście tam było więcej cyfr, ale chciałem tylko te dwie napisać dla przykładu. O.o, nie dostałem żadnego smsa zwrotnego, a dodało mi się 50 kamieni, skąd oni wiedzieli, że ta komórka do tej postaci? :D
« Last Edit: August 03, 2009, 11:48:59 AM by lolnik1 »

chegewara

  • Guest
Re: Pay by sms (Play)
« Reply #4 on: August 03, 2009, 11:51:01 AM »
bo ten numer który wysłałeś w smsie to jest identyfikator postaci w tej grze na tym konkretnym serwerze 8)

Offline lolnik1

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Pay by sms (Play)
« Reply #5 on: August 03, 2009, 12:06:06 PM »
Aha, dzięki wszystkim za odpowiedzi. Bom ja młody i niedoświadczony ;D.

chegewara

  • Guest
Re: Pay by sms (Play)
« Reply #6 on: August 03, 2009, 12:07:29 PM »
podobnie jak w IO przez play można kupować premium
nie jestem pewien czy jest to prawda, jednak moje źródło czyli polski CM podaje, że play nie obsługuje. jest to o tyle ważne, że w przypadku reklamacji nie będą one rozpatrywane 8)