Author Topic: Nowości w grze  (Read 21214 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

chegewara

  • Guest
Nowości w grze
« on: August 03, 2009, 09:09:24 PM »
Chciałbym, żeby w tym wątku gracze zgłaszali nowości jakie zauważą w grze. Pozwoli to nam wszystkim na lepsze poznanie możliwości tej gry i na przyjemniejsze granie.
Ostatnio pojawiło się wsparcie dla rzemieślników w postaci szybkiego przeniesienia do aukcji. Działa to tak, kiedy wybierzemy jakąś receptę a zdarzy się, że brakuje nam surowca wystarczy kliknąć na ikonę danego surowca w recepturze i zostaniemy przeniesieni do aukcji wyłącznie tego konkretnego surowca. Moim zdaniem jest to świetne ulepszenie tego aspektu gry i o dziwo działa 8)

Offline dabros

  • Polish GM
  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 121
  • Karma: +25/-12
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #1 on: August 03, 2009, 11:06:54 PM »
aby puść do wielo-poziomowego lochu trzeba wykonać jakieś zadanie dla tej prowincji
do tego za niedługo ruszy możliwość przebywania na nowej prowincji "Karaganda Island"

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #2 on: August 03, 2009, 11:12:47 PM »
aby puść do wielo-poziomowego lochu trzeba wykonać jakieś zadanie dla tej prowincji
do tego za niedługo ruszy możliwość przebywania na nowej prowincji "Karaganda Island"
miałem na myśli nowości które już są i to raczej na becie. informacja odnośnie wielopoziomowych lochów dotyczy serwera alfa a kolejna prowincja pojawi się nie wcześniej jak za kilka tygodni 8)

Offline dabros

  • Polish GM
  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 121
  • Karma: +25/-12
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #3 on: August 06, 2009, 05:59:30 PM »
z tego co wiem to prowincja będzie za nie długo :P
po za tym to dochodzą jeszcze nowe przedmioty, nowe potwory oraz nowe Przedmioty (takie jak, zęby rekina etc.)
jeśli się jeszcze czegoś dowiem to tu napiszę :D

do gry wchodzą "banki" można brać tam pożyczki  i depozytować złoto
« Last Edit: August 06, 2009, 06:01:43 PM by dabros »

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #4 on: August 06, 2009, 06:29:01 PM »
Banki są od mniej więcej tygodnia i ja już mam 6 dni zdeponowane(o to Ci Dabros chodziło jak pisałeś o depozytowaniu prawda ;) ) Jutro sprawdzę czy działa oprocentowanie tak jak należy :)

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #5 on: August 07, 2009, 03:43:46 AM »
Banki są od mniej więcej tygodnia i ja już mam 6 dni zdeponowane(o to Ci Dabros chodziło jak pisałeś o depozytowaniu prawda ;) ) Jutro sprawdzę czy działa oprocentowanie tak jak należy :)
oprocentowanie działa tak jak należy. z 1 tysiąca w banku dostajemy po 70 złota w tygodniu. na 22 poziomie można wpłacić ponad 290 tysięcy co daje spory zarobek bo rzędu 29 tysięcy dziennie 8)

Offline thefite

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #6 on: August 11, 2009, 12:50:42 PM »
Banki są od mniej więcej tygodnia i ja już mam 6 dni zdeponowane(o to Ci Dabros chodziło jak pisałeś o depozytowaniu prawda ;) ) Jutro sprawdzę czy działa oprocentowanie tak jak należy :)


To ja dodam, że w bankach jest naliczanie dniowe, nie trzeba czekać całych 7 dni żeby mieć jakieś odsetki.

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #7 on: August 11, 2009, 01:23:02 PM »
oprocentowanie działa tak jak należy. z 1 tysiąca w banku dostajemy po 70 złota w tygodniu. na 22 poziomie można wpłacić ponad 290 tysięcy co daje spory zarobek bo rzędu 29 tysięcy dziennie 8)

czege...coś Ci się chyba pomyliło z tymi 29tys. dziennie...
Oprocentowanie wynosi 7% tygodniowo, co wyniosłoby 20,3 tys. na tydzień -> 2,9tys. dziennie.

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #8 on: August 11, 2009, 02:24:22 PM »
czege...coś Ci się chyba pomyliło z tymi 29tys. dziennie...
Oprocentowanie wynosi 7% tygodniowo, co wyniosłoby 20,3 tys. na tydzień -> 2,9tys. dziennie.
masz rację, walnąłem się o 1 zero  ???

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #9 on: August 18, 2009, 09:25:44 PM »
jak już zapewne zauważyliście jest nowa opcja w grze. jest to challenge, czyli wyzwanie innego gracza na pojedynek. przeciwnik jest losowany spośród graczy, którzy mieszczą się w przedziale +- 2 poziomy w stosunku do naszego, gracz, który rzuci wyzwanie traci 1 PA (2 jeśli nie ma premium). bohater, który wygra zyskuje sławę i złoto, bohater przegrany traci tylko sławę

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #10 on: August 19, 2009, 09:05:22 PM »
możliwe jest przedłużenie wynajmu domu bez konieczności oczekiwania aż upłynie stary termin wynajmu

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #11 on: August 20, 2009, 09:36:04 PM »
z nowości to mamy na dzisiaj kolejną prowincję tier 3. jest dostępna w chwili obecnej z sonorii i harody dla graczy tier 3 i podobno z bunar dla graczy tier 4 (mały bug). miłego zwiedzania i polowania na nowych przeciwników

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #12 on: August 22, 2009, 11:44:35 AM »
kolejna nowość jaką zauważyłem to udogodnienie związane z pozyskiwaniem surowców. po dotarciu do miejsca zbierania surowców dostajemy możliwość wyboru co chcemy robić dalej. i tak do wyboru mamy:
- dalej pozyskiwać surowce - szczególne udogodnienie dla graczy bez konta premium, nie trzeba ciągle chodzić w tą i z powrotem,
- podjąć walkę z przeciwnikiem - skoro już jesteśmy na miejscu i mamy surowce, to nic nie zaszkodzi, jeśli przy okazji powalczymt,
- spokojnie wrócić do miasta

według mnie to jedno z lepszych udogodnień

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #13 on: August 22, 2009, 12:28:29 PM »
Otwarta została kolejna prowincja Tier3 z budynkami z Tier4. Trafić tam można z Haroda prowincji.

przeczytaj mój post, dwa posty powyżej

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #14 on: August 22, 2009, 12:30:58 PM »
źle przyczytałem datę Twojego postu :D