Author Topic: Nowości w grze  (Read 21217 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #15 on: August 23, 2009, 09:08:58 PM »
Dzisiaj nie wiem czemu w Jałowej Skale kliknąłem na miejsce gdzie może stać dom (a własny mam gdzieś indziej) i wyskoczył mi takowy komunikat:


Po kliknięciu na niego przeszedłem od razu do domu i mam go teraz w Jałowej Skale 8) (Jak dla mnie to nowość)
« Last Edit: August 23, 2009, 09:11:24 PM by wazery »

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #16 on: August 23, 2009, 09:11:28 PM »
tak właśnie jest. od jakiegoś miesiąca, może dłużej. nie można mieć kilku domów w tym samym czasie ale można przenieść dom za 1 tygodniowy czynsz do nowj prowincji

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #17 on: August 24, 2009, 03:47:00 PM »
od dzisiaj są różne czasy podróży w zależności od "odległości" lochów od miasta. czas podróży wacha się od 3 do 7 minut w dwie strony dla posiadaczy premium i 2x tyle dla graczy bez premium
« Last Edit: August 24, 2009, 03:50:34 PM by chegewara »

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #18 on: August 27, 2009, 11:43:20 AM »
możliwe jest wycofanie własnej oferty z aukcji. przypuszczam, że będzie to możliwe jedynie w przypadku braku ofert ale i tak sporo osób powinno być zadowolonych. oprócz tego naprawiona została opcja ceny minimalnej, pierwsza oferta może być równa minimalnej wystawionej cenie a nie jak było do tej pory o jeden wyższa

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #19 on: September 03, 2009, 05:31:16 PM »
ciekawą nowością w grze jest wprowadzenie opłaty za wystawienie przedmiotów na aukcję za diamenty. opłata jest równowartością ceny przedmiotu gdybyśmy sprzedawali go w sklepie. sam pomysł według mnie jest ciekawy chociaż na razie wydaje mi się, że opłata może być zbyt wysoka

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #20 on: September 08, 2009, 11:39:09 AM »
w najbliższym czasie zostanie uruchomiony czat publiczny w IH

Offline Draconicus

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 9
  • Karma: +0/-7
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #21 on: September 08, 2009, 06:51:34 PM »
ciekawą nowością w grze jest wprowadzenie opłaty za wystawienie przedmiotów na aukcję za diamenty. opłata jest równowartością ceny przedmiotu gdybyśmy sprzedawali go w sklepie. sam pomysł według mnie jest ciekawy chociaż na razie wydaje mi się, że opłata może być zbyt wysoka
a moim zdaniem jest to kolejny trik teamu IH aby gracze jak najmniej diamentów zarabiali w grze a jak najwięcej kupowali , proste jeśli teraz za wystawienie przedmiotu wartego w sklepie około 5k , a na rynku wystawionego przez gracza za 100 diamentów trzeba będzie płacić non stop dopóki przedmiot taki się nie sprzeda to ceny dane przez wielu się obniżą -ceny w diamentach oczywiście - aby przedmiot się sprzedał szybciej


chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #22 on: September 08, 2009, 06:55:46 PM »
nie zgadzam się, bo żanim zrobi się przedmiot legendarny czy elitarny, a nawet rzadki zrobi się sporo przedmiotów zwykłych, które sprzedane w sklepie rekonpensują prowizję na aukcji. a takie wystawianie za kosmiczne ceny bez konsekwencji nic nie da. mam nadzieję, że te prowizje minimalnie obniżą ceny rynkowe przedmiotów legendarnych i epickich bo dla mnie to szaleństwo co jest teraz

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #23 on: September 09, 2009, 11:42:49 AM »
zmiana cen przedmiotów. wprowadzone zostało zróżnicowanie cen przedmiotów w zależności od tego czy jest to zwykły przedmiot czy specjalny. jak sądzę, wynika to z potrzeby zróżnicowania prowizji w przypadku sprzedawania przedmiotów na aukcji (lepsze przedmioty, wyższa cena=wyższa prowizja)

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #24 on: September 10, 2009, 07:00:58 PM »
otworzona została nowa prowincja - tier 4. wejście przez farolin





dzięki uprzejmości gracza ulvhedin

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #25 on: September 14, 2009, 09:37:50 PM »
w tawernie uruchomiono nową możliwość rozgrywki. jest to hazard

Offline Demeskinos

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 8
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #26 on: September 18, 2009, 06:12:37 PM »
Można teraz zadarmo zmienić imię najemnika ;D
Nowe przedmioty kosztują 2 ,a nie 5 diamentów.
I małe ostrzeżenie. Wprowadzono możliwość zwiększenia poziomu tier najemnika ,radze przemyśleć wybór ,zeby nie mieć podbnego problemu jak ja
           Tier twoich najemników jest wyższy niż tier
           Uzdrowiciela i dlatego nie można go wyleczyć tu.

Offline Wieczoor

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 85
  • Karma: +8/-1
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #27 on: September 18, 2009, 07:55:25 PM »
dlatego bierze się najemnika o takim samym poziomie jak bohater, albo poziom niżej. tak sądzę.

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #28 on: September 18, 2009, 08:04:55 PM »
dlatego bierze się najemnika o takim samym poziomie jak bohater, albo poziom niżej. tak sądzę.
dzisiaj zostały wprowadzone zmiany w tej kwestii. później umieszczę w zapoziedziach. chodzi o to, że najemnik może być leczony u lekarza z odpowiednimi kwalifikacjami. druga zmiana to możliwość podnoszenia tier najemników

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #29 on: September 22, 2009, 07:06:32 AM »
Jest zmiana w  przerabianiu surowców . Dotychczas za jeden diament, można było przyspieszyć przerabianie dowolnej liczby surowców  . Teraz 1 pk akcji, to jeden diament, czyli jeżeli przerabiamy surowce, wykorzystując 45 pk akcji,to za przyśpieszenie zapłacimy 45 diamentów .