Author Topic: Nowości w grze  (Read 21215 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #30 on: September 30, 2009, 08:48:02 AM »
sorry...ale te zmiany idą w złym kierunku. Mam tu na myśli teraz pakowanie szefów do lokacji tier 4 bez zapowiedzi. Dodatkowo siła takich szefów z lvl 32 jest porównywalna z moim herosem. Mają dodatkowo wytrzymałość większą niż moja...

3 z 4 walk przegranych. Jak to jest zachęta do gry, to ja dziękuję :/

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #31 on: September 30, 2009, 08:51:13 AM »
sorry...ale te zmiany idą w złym kierunku. Mam tu na myśli teraz pakowanie szefów do lokacji tier 4 bez zapowiedzi. Dodatkowo siła takich szefów z lvl 32 jest porównywalna z moim herosem. Mają dodatkowo wytrzymałość większą niż moja...

3 z 4 walk przegranych. Jak to jest zachęta do gry, to ja dziękuję :/

na serwerze alfa już dawno zostało to wprowadzone. moim zdaniem jest to przygotowanie do wprowadzenia "party"

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #32 on: September 30, 2009, 12:16:30 PM »
na serwerze alfa już dawno zostało to wprowadzone. moim zdaniem jest to przygotowanie do wprowadzenia "party"
Ja od wczoraj mam problem i prawdę mówiąc nie wiem, gdzie iść, bo opisy przy lokalizacjach są już nieaktualne...
A co do party, to jaki jest sens wprowadzania ich, jeśli w danym sojuszu jest jeden heros z poziomem np. powyżej 30lvl, a pozostali poniżej? Wtedy takie party bierze w łeb, bo chyba nie będzie można brać kogoś z niższego tier do walki w takiej prowincji.
Powinny być takie i takie lokalizacje, ale konkretnie opisane. W tej chwili nie ma sensu chodzić, bo wszędzie można dostać łupnia, najemnicy nie działają, jak dostaną, bo nie ma odpowiedniego budynku. Pozostaje tylko robić rzeczy...

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #33 on: September 30, 2009, 12:37:49 PM »
taki jest sens party, że można na nie wybierać się nie tylko z członkami własnej gildii. zgadzam się, że teraz najemnicy tier 4 to nieporozumienie, ale tylko dlatego, że nie ma jeszcze wszystkich prowincji jakie być powinny. pewnie, że każdy chciałby grać w grę w pełni funkcjonalną, jednak ta gra jest ciągle poprawiana, ulepszana i pewne zmiany nie muszą do końca być trafione.

w tej chwili wielu graczy narzeka na zmiany w domu aukcyjnym. ja to widzę tak, za handel w diamentach nie były pobierane prowizje dlatego większość graczy wystawiała swoje przedmioty za diamenty. teraz można wymienić diamenty za złoto pozyskiwane z aukcji, jednak każda operacja na aukcji jest obarczona prowizją. trzeba tylko trochę czasu żeby rynek się ustabilizował. trzeba pamiętać, że mamy wiele sposobów na zdobywanie złota w grze, a więc i kupna diamentów na rynku.
na razie nikt nie napisał, że wprowadzono zestaw podróżnika, który pozwala w znaczny sposób zmniejsza czas jaki trzeba poświęcić grze.

Offline dabros

  • Polish GM
  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 121
  • Karma: +25/-12
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #34 on: September 30, 2009, 01:30:20 PM »
na serwerze alfa już dawno zostało to wprowadzone. moim zdaniem jest to przygotowanie do wprowadzenia "party"

z tego co widzę to na alphie zmiany zostają wprowadzone pierwsze aby testerzy mogli wyłapać błędy

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #35 on: September 30, 2009, 01:57:00 PM »
z tego co widzę to na alphie zmiany zostają wprowadzone pierwsze aby testerzy mogli wyłapać błędy

dlatego też zgłosiłem problem Robowi...że teraz potworki w Tier 4 są za mocni i żeby sprawdził to.

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #36 on: September 30, 2009, 04:09:21 PM »
A ja powiem tak brak sprzedaży przedmiotów za diamenty bardzo utrudni grę
« Last Edit: October 01, 2009, 09:12:21 AM by ulvhedin »

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #37 on: October 01, 2009, 08:01:02 AM »
Za to wymiana złota za diamenty jest całkiem spoko może nie jest to ekwiwalent sprzedaży za diamenty gdy przypomnę sobie ceny przedmiotów legendarnych i epickich ale jest to pewna namiastka tego.

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #38 on: October 01, 2009, 09:15:03 AM »
Jest już nowa prowincja tier 4 Ofalia . Ja jestem zawiedziony ruda wzbogaconego żelaza też jest tylko na mało prawdopodobne  :'(

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #39 on: October 01, 2009, 11:20:15 AM »
Jest już nowa prowincja tier 4 Ofalia . Ja jestem zawiedziony ruda wzbogaconego żelaza też jest tylko na mało prawdopodobne  :'(

W nowej prowincji potworki też nie rozpieszczają... Przy nowych ustawieniach wyszło mi, że w przybliżeniu wyjdzie mi 100 dni walki, żeby zdobyć kolejny poziom bohatera (4 bitwy dziennie x 300 pkt x 100 dni = 120 tys. pkt).

Do zalet można zaliczyć natomiast pojawienie się domu lecznika Tier 4. Najemnicy mogą być uzdrowieni...

Powoli chyba do ludzi zaczyna docierać, że mam rację odnośnie tych potworów. Chyba tylko bohaterowie powyżej 40 levela nie narzekają, bo mogą jako tako zmierzyć się z potworami 30-32 poziomu....
« Last Edit: October 02, 2009, 07:48:35 AM by thomason »

Offline thefite

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #40 on: October 04, 2009, 09:34:49 PM »
W nowej prowincji potworki też nie rozpieszczają... Przy nowych ustawieniach wyszło mi, że w przybliżeniu wyjdzie mi 100 dni walki, żeby zdobyć kolejny poziom bohatera (4 bitwy dziennie x 300 pkt x 100 dni = 120 tys. pkt).

Do zalet można zaliczyć natomiast pojawienie się domu lecznika Tier 4. Najemnicy mogą być uzdrowieni...

Powoli chyba do ludzi zaczyna docierać, że mam rację odnośnie tych potworów. Chyba tylko bohaterowie powyżej 40 levela nie narzekają, bo mogą jako tako zmierzyć się z potworami 30-32 poziomu....

Nie wiem skąd te wyliczenia ja mam obecnie poziom 37 i zdobycie kolejnego poziomu to będą maksymalnie 2 tygodnie. I nie zauważyłam żeby za jakieś misje dawało mi 300 pkt. (dostaje od 700-1600). Co prawda nie atakuje ludzi (chyba ,że poziom 30-32) tylko zwierzęta (w lokalizacji "skorpiony"). I nie wiem dlaczego mówisz ,że dopiero teraz się pojawił uzdrowiciel tier 4 (ja mojego najemnika tier 4 leczyłam już w poprzedniej prowincji tier 4).

Może bardzo źle rozdysponowałeś swoimi punktami i dlatego tak źle Ci idzie, ja bym prędzej powiedziała, że gra jest coraz łatwiejsza (im wyższy poziom) teraz diamenty można kupić za jedyne 2000 złota, czyli praktycznie każdy może bez problemu wykupić premium.

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #41 on: October 04, 2009, 09:42:28 PM »
Do lokalizacji skorpiony nie mam dostępu - wpierw potrzebne jest odpowiednie zadanie w tawernie...a co do tych wyliczeń, to niezależnie gdzie się pójdzie, tam tyle dostaję...oczywiście w granicach rozsądku. Co do przydzielania punktów - na byle co nie daję.
Jeśli chodzi o leczenie najemników to nie jestem jedyną osobą, która miała ten problem.
I ostatnia sprawa. Gram na alfie, więc te diamenty za 2000złota mnie nie obowiązują.

chegewara

  • Guest
Re: Nowości w grze
« Reply #42 on: October 05, 2009, 09:42:19 AM »
i o to właśnie chodzi. rozmowa o dwóch różnych światach. alfa rządzi się w tej chwili zupełnie innymi prawami. tam na rynku jest z 5-6 przedmiotów, co nie znaczy, że rynek w tej grze jest do bani. diamentami nikt nie handluje, to nie znaczy, że rynek diamentów to głupota.
postaraj się zrozumieć thomason, że alfa kieruje się swoimi zasadami i nikt nie słucha tego co mamy do powiedzenia, a póki nie ma opcji party to ciągnięcie fabuły jest zablokowane, więc rozwój postaci jest bezcelowy w moim przypadku na przykład

Offline thefite

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #43 on: October 05, 2009, 02:02:54 PM »
To przepraszam za moją wypowiedź, ja osobiście nie gram i nie grałam na świecie alfa i nie miałam pojęcia  że o nim się wypowiadasz ;)

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: Nowości w grze
« Reply #44 on: October 05, 2009, 10:21:55 PM »
nie no spoko thefite...
Zacząłem na alfie i postanowiłem zostać tam pomimo, że na becie jest duuuużo więcej graczy, lepsze są sojusze i z tym związane korzyści, a co za tym idzie łatwiej jest o rozwój. Mimo to gram i mam nadzieję, że progamiści wrócą do alfy (jak chociażby przywrócą statystykę).

Pytanie związane z nowymi zmianami. Czy istnieje możliwość, żeby nowe zmiany nie dotknęły alfy?
Widzę, że nie dosyć, że teraz jest ciężko walczyć z potworami słabszymi, to jeszcze nowo wyprodukowane rzeczy będą słabsze od tych już zrobionych (a epickie będą porównywalne z legendarnymi). Co spowoduje, że jeszcze bardziej gracz będzie się zatrzymywał na potworach.
A jeśli się już nie da, czy można znów otworzyć alfę dla nowych graczy?
« Last Edit: October 06, 2009, 03:48:10 PM by thomason »