Author Topic: "Sva" pitanja u vezi igre  (Read 8181 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bascelik

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 15
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: "Sva" pitanja u vezi igre
« Reply #15 on: September 03, 2009, 12:36:58 PM »
POzdrav, ja sam ovo tek sad počeo, nemam pojma gde bijem i ta radim, gde da nađem odgovore na sva pitanja... ali evo da probam ovde. Koliko vidim ovde nema kao na IO na formu da se nađe "how to play", ako ni u okviru igre nema HELP. Pa da pitam vas poznavaoce da mi pomognete sa nekim tipovima: kako da razvijam svog junaka, uopšte neko uputstvo za početnike...znate kao na IO što kažu prvo pravi farme, pa medicinu, ambare, razvijaj ekonomiju...itd. E, voleo bih da znam kde da nađem takva uputstva. Unapred zahvalan...

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: "Sva" pitanja u vezi igre
« Reply #16 on: September 03, 2009, 04:14:16 PM »
POzdrav, ja sam ovo tek sad počeo, nemam pojma gde bijem i ta radim, gde da nađem odgovore na sva pitanja... ali evo da probam ovde. Koliko vidim ovde nema kao na IO na formu da se nađe "how to play", ako ni u okviru igre nema HELP. Pa da pitam vas poznavaoce da mi pomognete sa nekim tipovima: kako da razvijam svog junaka, uopšte neko uputstvo za početnike...znate kao na IO što kažu prvo pravi farme, pa medicinu, ambare, razvijaj ekonomiju...itd. E, voleo bih da znam kde da nađem takva uputstva. Unapred zahvalan...
trenutno nema potpunih uputstva.
neke informacije možeš naći u ovoj temi:
http://forum.imperialhero.org/int/index.php?topic=1908.0
Dosta toga je odgovoreno na forumu.
Imaš učitelja u igri koji te upozna s osnovama i dalje na taj način nastavljaš sam i igraš kako želiš. nema lošeg načina.
Ti raspoređuješ vještine, atribute, biraš oružje i ostalu opremu s obzirom što si možeš priuštiti, boriš se na lokacijama koje misliš da su dobre za tebe, možda više voliš izrađivati predmete pa izabereš taj put...

Offline bascelik

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 15
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: "Sva" pitanja u vezi igre
« Reply #17 on: September 03, 2009, 07:57:11 PM »
Ok, pičim, pa ako negde zapnem ja pitam ponovo  ;) Hvala!

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: "Sva" pitanja u vezi igre
« Reply #18 on: September 03, 2009, 08:01:50 PM »
Ok, pičim, pa ako negde zapnem ja pitam ponovo  ;) Hvala!
učiš sam, što ne znaš, pitaš tu i problm riješen. :)

Offline bascelik

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 15
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: "Sva" pitanja u vezi igre
« Reply #19 on: September 04, 2009, 09:07:38 PM »
OK, stigoa na lev 5, odabrao kovač oružja/tesar...sad šta mi treba od alata da bih mogao da radim...vidim tamo da mi se spominje samo materijal (obradjeno drvo i bakarne poluge) i kamen za oštrenje, ali ne sspominje nikakav alat...

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: "Sva" pitanja u vezi igre
« Reply #20 on: September 04, 2009, 09:33:23 PM »
OK, stigoa na lev 5, odabrao kovač oružja/tesar...sad šta mi treba od alata da bih mogao da radim...vidim tamo da mi se spominje samo materijal (obradjeno drvo i bakarne poluge) i kamen za oštrenje, ali ne sspominje nikakav alat...

možeš raditi bez alata. alat ti vrijedi samo za primarnu profesiju i tek kasnije kad dođeš do 200 CP na nekoj razini pa ti povečava šanse za izradu rijetkih predmeta.

Offline bascelik

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 15
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: "Sva" pitanja u vezi igre
« Reply #21 on: September 04, 2009, 09:36:16 PM »
znači alat nije neophodan za izradu predmeta? ok, hvala!

Offline bascelik

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 15
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: "Sva" pitanja u vezi igre
« Reply #22 on: September 13, 2009, 02:27:17 PM »
Moj saigrač je odabrao zanimanje na lv 5 draguljar / rezač kamena, ali ni u jednom dungeonu ne može da vadi nikakve resure? da li treba da muu poraste level ili ovo sekundarno zanimanje nema nikakve resure koje može sam da pribavlja? ???

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: "Sva" pitanja u vezi igre
« Reply #23 on: September 13, 2009, 03:58:52 PM »
Moj saigrač je odabrao zanimanje na lv 5 draguljar / rezač kamena, ali ni u jednom dungeonu ne može da vadi nikakve resure? da li treba da muu poraste level ili ovo sekundarno zanimanje nema nikakve resure koje može sam da pribavlja? ???
rezač kamenja će moći vaditi resurse na višim razinama. na drugoj razini(na nivou 10 i više) imati će lokacije za vađenje. možda i na nivou 7, 8 ali to nisam siguran.

Offline bascelik

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 15
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: "Sva" pitanja u vezi igre
« Reply #24 on: September 24, 2009, 03:48:51 PM »
gde mogu da vadim jasenovo drvo? nema ga u ravnicama sela nade?

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: "Sva" pitanja u vezi igre
« Reply #25 on: September 24, 2009, 08:26:25 PM »
jasenovo drvo je , mislim na razini 2.  moram provjeriti. jer hrastovo je na razini 1.

Offline jazz_1802

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 11
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: "Sva" pitanja u vezi igre
« Reply #26 on: October 13, 2009, 08:23:11 AM »
evo mene opet, nakon dugo vremena...zanima me zasto se uvijek tijekom posljednje runde borbe borim s duhom (protivnikovo zdravlje ispod 0) i trpim stetu od njega

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: "Sva" pitanja u vezi igre
« Reply #27 on: October 13, 2009, 09:20:32 AM »
evo mene opet, nakon dugo vremena...zanima me zasto se uvijek tijekom posljednje runde borbe borim s duhom (protivnikovo zdravlje ispod 0) i trpim stetu od njega
udarci su istovremeni. znači kad ubiješ protivnika, on te svejedno pokušava udariti.

Offline jazz_1802

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 11
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: "Sva" pitanja u vezi igre
« Reply #28 on: October 14, 2009, 09:33:03 AM »
hmm, da kao sto te cegrtusa moze ugrist i nakon 10 minuta nakon sto joj odrezes glavu  :)