Author Topic: nie wróżę tej grze wielkiej przyszłości  (Read 1893 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Draconicus

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 9
  • Karma: +0/-7
    • View Profile
nie wróżę tej grze wielkiej przyszłości
« on: August 12, 2009, 08:41:20 PM »
takie teksty zachowaj dla siebie. nie zgadzam się póki jestem moderatorem tego forum na taki język. jeżeli masz jakieś uwagi wyraź je ale w bardziej przystępnym dla ogółu języku. następnym razem skończy się na banie na forum a później w grze
« Last Edit: August 12, 2009, 11:27:15 PM by chegewara »

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: nie wróżę tej grze wielkiej przyszłości
« Reply #1 on: August 12, 2009, 09:47:49 PM »
Oj widzisz nie czujesz dobrego klimatu tej gry. Zabawa polega nie na grywalności a na współdziałaniu. Poza tym to beta toteż nie wiem o co Ci chodzi...
Odsłanianie kolejnych poziomów jest związane z tutorialem dodatkowo na becie nie masz pełnego obrazu gry.
Co się tyczy twojej wypowiedzi na tym forum, jeśli nikt inny tego nie zrobi postaram się pilnować poprawnego języka polskiego. Wiesz jak się tworzy zdania i używa znaków przestankowych?
Skoro nie potrafisz tego zrozumieć to przykro mi ale postaraj się chociaż nie przeklinać bo takie zakropkowane słowa też każdy odczyta i wie o co chodzi a to forum i dzieci czytają. Masz żal wyraź go w kulturalny sposób bo jak na razie nie wykazałeś nic poza chamskim zachowaniem.
« Last Edit: August 12, 2009, 10:00:55 PM by wazery »

Offline thefite

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: nie wróżę tej grze wielkiej przyszłości
« Reply #2 on: August 12, 2009, 11:28:30 PM »
Skoro ta gra Ci się nie podoba to zadam proste pytanie- CO TU ROBISZ!? W necie możesz znaleźć wiele gier przeglądarkowych, nie pasuje ta to wybierz inną, jak dla mnie to całkiem dobre rozwiązanie. Co do tego że plansza jest odkrywana stopniowo-uważam że to świetny pomysł, dzięki temu gra nie nudzi się szybko, bo zawsze jest się ciekawym co jest dalej. Poza tym po co miałbyś mieć odsłonięte prowincje gdzie masz poziom 40-50, skoro Ty masz np. poziom 5? Nie miałbyś tam szans. Równie dobrze mogłeś napisać, że od razu przy rejestracji powinno dostawać się lvl 50 ,bo nie ma sensu tracić czasu na rozwijanie postaci.
Ps. co to jest staf;) ? Najpierw odrobina poprawności, później krytyka... ::)