Author Topic: plecak  (Read 2797 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
plecak
« on: August 14, 2009, 10:42:08 PM »
Nie wiem czy to jest błąd  pewnie nie ale na pewno warto to zmienić. Podczas produkcji przedmiotów jeżeli zabraknie miejsca przedmioty wyprodukowane są dodawane do plecaka i automatycznie zostają związane z bohaterem ( na marginesie dodam że straciłem w ten sposób epicki przedmiot)

chegewara

  • Guest
Re: plecak
« Reply #1 on: August 14, 2009, 11:05:49 PM »
taka strata boli i powiem,  że według mnie jest to błąd i z pewnością zostanie zgłoszony.

Offline phoenix

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 14
  • Karma: +1/-1
    • View Profile
Re: plecak
« Reply #2 on: August 15, 2009, 10:11:58 AM »
Biorąc to na logikę nie wydaje mi się żeby był to błąd.
Gdy zabraknie miejsca w ekwipunku przedmiot zostaje przeniesiony do plecaka a my coś tracimy (przedmiot jest przypisywany do bohatera :/)
Gdyby było inaczej nikt nie korzystałby z domu tylko trzymał "nadbagaż" w plecaku. Wystarczyłoby tylko raz w tygodniu przenieść na chwile "nadbagaż" do głównego ekwipunku i na nowo do plecaka (może się wydawać że jest to niemożliwe, ale zabawa z aukcjami to umożliwia).
« Last Edit: August 15, 2009, 11:05:37 AM by phoenix »

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: plecak
« Reply #3 on: August 15, 2009, 11:40:22 AM »
Błąd już głosiłem przy podobnej sytuacji u nas w sojuszu z uwagi na urlop programistów od poniedziałku coś da się zrobić na razie nie wyrzucajcie tych przedmiotów. Może uda się coś z tym zrobić. Jak dostanę odpowiedź co zrobią to powiem.

Offline ulvhedin

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 277
  • Karma: +44/-3
    • View Profile
Re: plecak
« Reply #4 on: August 15, 2009, 11:55:56 AM »
Spokojnie ten przedmiot już wywaliłem, aż tak bardzo mi nie zależy . Ale w przyszłości może być to problem

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: plecak
« Reply #5 on: August 15, 2009, 12:43:16 PM »
Jeden z graczy mojej gildii zapłacił za przedmiot parę diamentów i dla niego to problem bo okazuje sie ze to pancerz nie dla niego a nie może go sprzedać.