Author Topic: Challange - pojedynki  (Read 2857 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Challange - pojedynki
« on: August 18, 2009, 10:20:32 PM »
jak już zapewne zauważyliście jest nowa opcja w grze. jest to challenge, czyli wyzwanie innego gracza na pojedynek. przeciwnik jest losowany spośród graczy, którzy mieszczą się w przedziale +- 2 poziomy w stosunku do naszego, gracz, który rzuci wyzwanie traci 1 PA (2 jeśli nie ma premium). bohater, który wygra zyskuje sławę i złoto, bohater przegrany traci tylko sławę


i dosyć losowo się gra w to, nawet z tym samym przeciwnikiem ;). Wydaje mi się, że wsadzono tą opcję na siłę, ponieważ opcja pojedynku na arenie nie cieszyła się popularnością...

chegewara

  • Guest
Challange - pojedynki
« Reply #1 on: August 18, 2009, 10:38:19 PM »
nikt nie zmusza graczy do tracenia na to PA, ale można powalczyć z innymi bez potrzeby chodzenia do stolicy. wiem, że będzie to krytykowane z czasem bo nasi bohaterowie będą wylosowani wbrew naszej woli i będą głosy próbujące wykazać nierówne szanse, jednak jest to aktywacja kolejnego pola rywalizacji między graczami, a wiem, że są prowadzone prace nad zorganizowanymi atakami w lochach, i moim zdaniem sława jest lepszym wyznacznikiem przydatności w takich walkach niż poziom. tym bardziej, że będą wprowadzone ograniczenia co do możliwości walki w prowincjach. nie chcę zdradzać wszystkiego co szykują programiści, ponieważ te nowości są jeszcze na etapie wdrażania i testowania

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Challange - pojedynki
« Reply #2 on: August 19, 2009, 04:20:28 PM »
Właśnie wyszło mi na to, że gracz może wylosować na arenę kolegę z gildii. Czy tak ma być?

chegewara

  • Guest
Challange - pojedynki
« Reply #3 on: August 19, 2009, 04:29:04 PM »
mnie już wczoraj zbił dameskinos, nie wiem czy tak powinno być ale też nie widzę przeciwskazań. bycie najlepszym wojownikiem, a sława na to wskazuje, dotyczy wszystkich, niezależnie czy są w naszej gildii czy nie

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Challange - pojedynki
« Reply #4 on: August 19, 2009, 04:56:54 PM »
mnie już wczoraj zbił dameskinos, nie wiem czy tak powinno być ale też nie widzę przeciwskazań. bycie najlepszym wojownikiem, a sława na to wskazuje, dotyczy wszystkich, niezależnie czy są w naszej gildii czy nie

na razie jednym graczem wyszło mi 23 zwycięstw z rzędu i się zastanawiam co może być przyczyną takiego stanu, bo na pewno to nie kwestia uzbrojenia... Może udało się rozdysponować odpowiednio punkty doświądczenia...

Offline Demeskinos

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 8
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: Challange - pojedynki
« Reply #5 on: August 19, 2009, 07:51:18 PM »
Cóż moim zdaniem ta nowa opcja to porażka i "uszczęśliwianiem" na siłę .
Poniekąd moja wypowiedz jest spowodowana moimi wynikami w walkach ,ale nie robiłem postaci w celu walk na arenie. Zawsze wydawało mi się ,że każdy z nas sam ma możliwość wyboru drogi w grze. Ja zdecydowałem się  na bycie wojownikiem ,który będzie sobie dobrze radził w zabijaniu kilku zwierzątek na raz dla skór i wytwarzał różnych sztabek w ilościach hurtowych. Nie gram w IH dla walk ,sławy ,złota, poziomów..... ,lecz z powodu graczy z którymi współpracuje ,ale widok ataków ,na które nie mam wpływu jest zniechęcający.

Są to moje przemyślenia na temat nowego pomysłu w IH i darujcie sobie komentarze w stylu "nie musisz w to grać" :) itp. itd. Pozdrawiam
« Last Edit: August 19, 2009, 07:56:13 PM by Demeskinos »

chegewara

  • Guest
Re: Challange - pojedynki
« Reply #6 on: August 19, 2009, 08:01:18 PM »
bynajmniej komentarze w tym stylu były by nie na miejscu. jednak jeżeli nie nastawiasz się na walki na arenie to czy zależy Ci aż tak bardzo na sławie? bo poza sławą nic nie tracisz, no chyba że sam wyzywasz innych graczy na pojedynek

Offline thefite

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: Challange - pojedynki
« Reply #7 on: August 20, 2009, 09:32:17 AM »
Nie podoba mi się że remis jest uznawany w statystykach za przegraną;/ Odejmują za niego punkty i w zestawieniu jest że się przegrało. Jeśli już to w ogóle nie powinien być brany pod uwagę, bo dlaczego mam tracić skoro nie przegrałam?