Author Topic: nie moge zrobic przedmiotu  (Read 5078 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Achilles

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 13
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
nie moge zrobic przedmiotu
« on: April 17, 2009, 10:15:58 AM »
Nie wiem jak zrobić przedmiot, ale jak wchodzę w zakładkę Crafting i rozwijam menu armorsmith i tam mam tier 1, rozwijając to okno mam możliwośc wyboru różnych przedmiotów i pod tą zakładką jest schowane okienko Ingredients. Nie wiem dlaczego, ale nie mogę zwinać tej zakładki tier 1. Podejrzewam, że jakbym ją zwinął to widziałbym potrzebne składniki na dany przedmiot do wykonania i przycisk Make, albo coś w tym stylu.

Dobra już wiem o co chodzi, trzeba być członkiem Gildii, żeby móc wyrabiać przedmioty.
« Last Edit: April 17, 2009, 10:21:10 AM by Achilles »

chegewara

  • Guest
Re: nie moge zrobic przedmiotu
« Reply #1 on: April 17, 2009, 10:22:49 AM »
u mnie działa. jak naciskam na wybrany przepis to sporo poniżej jest ikona z przedmiotem obok są składniki, jest czas produkcji pomiędzy składnikami a przepisami po prawej podane są punkty który otrzymamy do craftingu 8)

Offline Achilles

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 13
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
Re: nie moge zrobic przedmiotu
« Reply #2 on: April 17, 2009, 10:26:54 AM »
Chege już wiem, wcześniej próbowałem zorbić przedmiot, ale nie byłem członkiem żadnej Gildii, założyłem jedną i juz działa. Wydaje mi się że to jest błąd i powinno byc jakies info, że jak nie jesteś w żadnej Gildii to nie możesz wyrabiać przedmiotów, albo, co dla mnie będzie bardziej logiczne gracze nigdzie niezrzeszeni tez powinni mieć możliwosć produkcji przedmiotów.