Author Topic: wyprawy  (Read 1646 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hawwestin

  • Brak
  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 100
  • Karma: +7/-7
  • Black-Bird
    • View Profile
wyprawy
« on: August 24, 2009, 11:28:23 AM »
mam pytanko odnośnie wypraw . Teraz jak chodze na wyprawy jakie kolwiek to pod raportem z walki pokazuje mi sie okienko jakie wcześniej widniało tylko w wielo poziomowych lochach czyli opis miejsca ,przeciwnicy jakich moge ciachnąć itd i mam walcz i go to town [było by wszystko ok gdynym mugł na yen "2" poziom wziąć swych najemników ale nimoge tak jak by zgineli na 1 poziomie ..... a pod tym wszystkim jest napis * Your health and spirit will not recover till you go back to the town. ale moge kliknąć walka i walczyć tylko bez pomocników ....

Offline thefite

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: wyprawy
« Reply #1 on: August 24, 2009, 12:44:49 PM »
To jest jedno z udogodnień, możesz bez tracenia czasu na chodzenie w tę i z powrotem stoczyć kilka walk z tym samym przeciwnikiem (w lochach każda walka jest trudniejsza od poprzedniej). Skoro nie możesz w drugiej walce wykorzystać najemnika to widocznie system uważa, że Twój najemnik śpi w domu skoro go nie zabrałeś ze sobą od razu. Spróbuj od pierwszej walki wykorzystać najemnika, wtedy jeśli nie umrze będzie i dostępny w następnych walkach.

Offline Hawwestin

  • Brak
  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 100
  • Karma: +7/-7
  • Black-Bird
    • View Profile
Re: wyprawy
« Reply #2 on: August 24, 2009, 12:52:44 PM »
tylko ,że ja zawsze zabieram najemników bo chodze tylko na grupki przeciwników no i jest jeszcze 1 sprawa po stoczeiu walki nr 1 moja chorągiewka automatycznie kieruje się do miasta tak więc po stoczeniu 1 z najemnikawi i kolejnych 3 bez nich znajduje się już w mieście tutaj jest napweno błąd ......