Author Topic: jedno pitanje :)  (Read 3806 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline fedlar

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 8
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
jedno pitanje :)
« on: August 24, 2009, 10:01:34 PM »
evo mene samo zanima buduci da san jos nov dali se moze zajedno (tj. ja i jos neki char) otic u borbu i dali je to opcenito ili samo u dungeons i jos me samo zanima kad pobjedite bossa jel garantiran neki drop ili je i to random?

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: jedno pitanje :)
« Reply #1 on: August 25, 2009, 07:15:16 AM »
Party sustav bi trebao biti uveden u igru i omogućavati će da se udružiš sa nekim igračem ili igračima a bi moglo proći neku lokaciju. jer će neke lokacije biti preteške za jednog igrača.
A drop od bossa je isto random. Jedino što boss ima bolje šanse za drop i daje bolje predmete.

Offline fedlar

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 8
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: jedno pitanje :)
« Reply #2 on: August 25, 2009, 06:19:15 PM »
ok a sad me zanimaju zanatski alati ja sam draguljar i rudar, kolko sam skuzio onaj rudar dio je nevazan tj meni trebaju kljesta medjutim kupio sam jedna sto mi daju izrada predmeta +4 ali su razina 3 pa ih nisam moga equipat, dali se ta razina odnosi na razinu zanata ili na razinu nivoa (20-29=razina 3)? i na koji nacin to utjece na zanat,taj bonus izrada predmeta nisan skuzia na koji nacin tocno to radi tj, poboljsava?

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: jedno pitanje :)
« Reply #3 on: August 25, 2009, 08:35:53 PM »
da bi koristio kliješta razine 3, moraš biti barem nivo 20 u igri.
ukratko. nakon što dosegneš 200 zanatskih bodova u glavnoj profesiji dobivaš određeni postotak šansi za izrade rijetkih predmeta i od tada samo rijetki predmeti kad ih izradiš povećavaju zanatske bodove.  osnovni bonus an 200 zanatskih bodova je 4% i na to dobivaš onda bonus alata pa onda imaš 8 %.
ovo je duža verzija ali na englsekom sa svim postocima:
http://forum.imperialhero.org/int/index.php?topic=420.0

Offline butro

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 15
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: jedno pitanje :)
« Reply #4 on: August 28, 2009, 11:40:13 PM »
kada dođeš do 200 zanatskih bodova (npr. kovač oružja razina 1), kako proizvesti (napraviti) više resursa kod izrade da dobiješ bodove?
-kad ti tamo čekič daje samo +3%, a dok ga kupuješ piše: izrada predmeta +3
-ili ima koja druga mogućnost da skočiš na razinu 2?

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: jedno pitanje :)
« Reply #5 on: August 29, 2009, 09:31:14 AM »
+ 3 je +3% a ne +3 predmeta više.
nakon 200 CP broje se samo rijetki predmeti koje izradiš i za njih dobivaš CP. Znači samo predmeti sa nekim extra atributima donose CP nakon 200.

Offline butro

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 15
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: jedno pitanje :)
« Reply #6 on: August 29, 2009, 12:53:14 PM »
mislim da čekanje da ti se potrefi da izradiš neki poseban predmet i time dobiš bodove jednak ludilu
-mislim da to unazaduje igru
-a sa druge strane nedaju da se izradi više predmeta odjednom (3-4% više predmeta u izradi-smješno)

mogu reči da sam izgubio volju za daljnje igranje :'(

Offline Tiger

  • Community Manager
  • *
  • Posts: 1074
  • Karma: +122/-7
    • View Profile
Re: jedno pitanje :)
« Reply #7 on: August 29, 2009, 03:08:59 PM »
mislim da čekanje da ti se potrefi da izradiš neki poseban predmet i time dobiš bodove jednak ludilu
-mislim da to unazaduje igru
-a sa druge strane nedaju da se izradi više predmeta odjednom (3-4% više predmeta u izradi-smješno)

mogu reči da sam izgubio volju za daljnje igranje :'(
imaš zbog alata 3% pa čak na tier 3 i alate sa 6% bonusa na izradu predmeta. + tvoje šanse kad dostigneš 200CP + ako si aktiviraš ceh, onda imaš kao moji članovi po 13% šanse za izradu rijetkog predmeta. Znači u prosjeku je svaki 8 rijetki i donosi ti po 4-5 CP ako npr radiš oklope ili oružja. što znači da si sa 20 - 25 izrađenih rijetkih predmeta već na 300 CP i možeš raditi legendarne a sa 400 CP epske predmete. Inače u mom savezu već ima 4-5 ljudi koji rade  epske predmete za razinu 2,3 i 4. znači nije nemoguće ako imaš savez koji im daje resurse a oni daju dobre predmete zauzvrat.
Nema smisla da se nakon 200 CP rast nastavlja ko i prije za bilo kakav predmet. Pa onda bi svi radili legendarne i epske predmete i crafting bi uopće izgubio smisao. Za sve dobre stvari se isplati potruditi.