Author Topic: surowce  (Read 2202 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline phoenix

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 14
  • Karma: +1/-1
    • View Profile
surowce
« on: August 26, 2009, 03:43:30 PM »
kolejna nowość jaką zauważyłem to udogodnienie związane z pozyskiwaniem surowców. po dotarciu do miejsca zbierania surowców dostajemy możliwość wyboru co chcemy robić dalej. i tak do wyboru mamy:
- dalej pozyskiwać surowce - szczególne udogodnienie dla graczy bez konta premium, nie trzeba ciągle chodzić w tą i z powrotem,
- podjąć walkę z przeciwnikiem - skoro już jesteśmy na miejscu i mamy surowce, to nic nie zaszkodzi, jeśli przy okazji powalczymt,
- spokojnie wrócić do miasta

według mnie to jedno z lepszych udogodnień

jesli chodzi o ataki wszystko jest OK
ale mam problem z pozyskiwaniem surowcow
wysylam postac po surowce i po kilku kinutach wraca ona do miasta zamiast zostac i pozyskiwac dalej

chegewara

  • Guest
Re: surowce
« Reply #1 on: August 26, 2009, 03:56:00 PM »
zostało to lekko zmodyfikowane. teraz tylko walka jest możliwa i pozostanie na kolejną walkę. nie można już pozyskiwać surowców i walczyć bez powrotu do miasta, aczkolwiek możliwość pozyskiwania surowców bez powrotu do miasta i bez możliwości walki byłoby dobrym rozwiązaniem, szczególnie dla graczy bez premium

Offline Wieczoor

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 85
  • Karma: +8/-1
    • View Profile
Re: surowce
« Reply #2 on: August 27, 2009, 12:06:06 PM »
z tego co się orientuje to można przed wyruszeniem na poszukiwanie surowców określić ile się chce na to punktów poświęcić i ile czasu nam to zamie

Offline phoenix

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 14
  • Karma: +1/-1
    • View Profile
Re: surowce
« Reply #3 on: August 27, 2009, 02:18:28 PM »
ale do tego potrzebne jest konto premium