Author Topic: statystyki bohatera  (Read 2299 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hawwestin

  • Brak
  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 100
  • Karma: +7/-7
  • Black-Bird
    • View Profile
statystyki bohatera
« on: August 28, 2009, 01:48:04 PM »
co sie znimi stało .... nagle pisze mi że nie zabiłem żadnego człowieka  ???
Ludzie
Jeszcze nie zabiłeś żadnych humanoidów
a miałem na kącie ponad 250 a pozostałe parametry sie zmieniły diametrialnie .... >:(

chegewara

  • Guest
Re: statystyki bohatera
« Reply #1 on: August 28, 2009, 03:22:44 PM »
tym się nie przejmujcie, przebudowywany jest system zliczania zabitych przeciwników. zakładam, że będą grupy ludzi jakich zabiliśmy, np. złodzieje, piraci, bandyci itp.

Offline Draconicus

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 9
  • Karma: +0/-7
    • View Profile
Re: statystyki bohatera
« Reply #2 on: August 29, 2009, 03:55:46 PM »
nie przejmujcie się !!!!!!!!!!
 do tej pory walczyłem praktycznie tylko z ludźmi więc cały bonus się posypał , jak bym wiedział to walczył bym z lwami , tygrysami , wilkami , niedźwiedziami albo dzikami bo te się nie zmieniły
ps jaka jest różnica z logicznego punktu widzenia , na wrażliwe punkty na ciele człowieka (serce , tętnice itp) bo o to się głównie rozchodzi - jak się specjalizujesz w zabijaniu jakiegoś potwora to odkrywasz jego najwrażliwsze punkty , to ma być rpg - ludzie nic na siłę , mogą operować różną bronią ale od tego są statystyki broni i oni mogą mieć bonusy za broń jaka jest różnica między złodziejem z łukiem a piratem z łukiem  , kolor skóry a może zaczniemy też segregować rasowo ??

proponuję taki podział czarny pirat , biały pirat żółty pirat , w końcu każda rasa różni sie troszku budową

jakie zadośćuczynienie ma zamiar zaoferować team imperial hero - niech zgadnę żadnego gdzie moje 300 zabitych ludzi

chegewara

  • Guest
Re: statystyki bohatera
« Reply #3 on: August 29, 2009, 04:05:29 PM »
taka jest różnica, że każdy ma inny pancerz na przykład. więc musisz wiedzieć gdzie zadać cios by zranić przeciwnika. w dodatku różni ludzie walczą z różnymi statystykami, czyli z "szybkim" przeciwnikiem walczy się inaczej niż z "silnym" przeciwnikiem. do tego na przykład heretyk stosuje "magię", z tym też się inaczej walczy niż z piratem

Offline Draconicus

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 9
  • Karma: +0/-7
    • View Profile
Re: statystyki bohatera
« Reply #4 on: August 29, 2009, 11:04:33 PM »
ha ha niby tak ale mamy bandytów posługujących się łukami i takich z bronią do walki wręcz , więc jak ich odróżnimy w statystykach ??
piratów i wszelkiej maści innych też
proszę o logiczny wywód

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: statystyki bohatera
« Reply #5 on: August 29, 2009, 11:18:35 PM »
A o to pytaj się raczej programistów na forum z tego co pamiętam robusta ;)
A tak serio nie zawracajmy im głowy takimi pytaniami a czekajmy na rozwiązanie jakie zaproponują. Może jednak będzie logiczne spójne, lepsze i urozmaici rozgrywkę?
« Last Edit: August 29, 2009, 11:21:00 PM by wazery »

chegewara

  • Guest
Re: statystyki bohatera
« Reply #6 on: August 30, 2009, 04:26:22 AM »
jest proste wytłumaczenie. teraz większość graczy tier 3, może nawet sporo graczy tier 2, ma maksymalny bonus do walki z ludźmi. nie ma możliwości rozwoju postaci, a jak pojawiają się inni przeciwnicy to nie masz takiego bonusu, zaczynasz od zera. w takim razie gdzie pójdziesz walczyć? balansowanie gry można wykonać na wiele sposobów, w ten sposób oprócz balansowania została urozmaicona rozgrywka