Author Topic: wierzszchowce  (Read 2602 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hawwestin

  • Brak
  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 100
  • Karma: +7/-7
  • Black-Bird
    • View Profile
wierzszchowce
« on: August 31, 2009, 07:58:19 PM »
Można dodać wierzchowce do szybszego poruszania się . Jeździć by można po osiągnięciu 15 lvl wtedy by dochodziła tak zdolność "Ujeżdżanie zwierząt ". Stajnie by były w miastach  . A wierzchowce do kupna lub pozyskania na odpowiednich wyprawach ... Można by też to zgrać np z walką . Wojownik z włucznią miał by na szarże na koniu o 20% skuteczniejszą niż na piechte ... Łowca mógł by ostrzeliwać wrogów z dóżej odległości jednocześnie uciekając na koniu przed szarrzą piechoty ... Mistyk jakto mistyk niewiele by mu dał wierzchowiec w czasie bitki ale ciężej by było go trafić ...

konia ubierało by się podobnie jak najemnika ... w pancerze lepsze siodła wodze i baty .... By móc kupić konia trza by najpierw rozbódować dom o stajnie  ... Konia niemożna by Uleczyć regenerował by się w stani więc można by mieć 2 wieszchowce a nawet kilka ... w tym dla najemników ...
« Last Edit: September 01, 2009, 12:53:41 PM by Hawwestin »

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: wierzszchowce
« Reply #1 on: August 31, 2009, 09:07:30 PM »
Poza ortografią rażącą ale konsekwentną, pomysł świetny. Posiadając konia i konto premium można by dołożyć możliwość podróżowania z punktu A do punktu B (a nie co 10 minut czy 20 bez premium klikać na znaczek dalszej prowincji). I mam prośbę mógłbyś poprawić rażące byki ortograficzne?  ;)

Offline MartiMed

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +4/-3
    • View Profile
    • MartiMed.net
Re: wierzszchowce
« Reply #2 on: August 31, 2009, 11:19:41 PM »
Pytanie czy koń tylko do podróży, czy też do walki?
Moja radosna twórczość, czyli: Gry dla przedszkolaków i Rehabilitacja dzieci

Offline thefite

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: wierzszchowce
« Reply #3 on: September 01, 2009, 07:20:38 AM »
A ja wiem, że programiści mają to do siebie, że niezbyt często obchodzą ich pomysły graczy...
Jeśli mieliby to zrobić to na pewno byłoby płatne,poza tym na koncie premium już jest udogodnienie, czas przejazdu przez prowincje jest o połowę krótszy (możecie sobie np. wyobrazić, że jest dla tego krótszy bo się jedzie na "wierzszchowcu" ;) )

Offline MartiMed

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 92
  • Karma: +4/-3
    • View Profile
    • MartiMed.net
Re: wierzszchowce
« Reply #4 on: September 01, 2009, 05:08:09 PM »
Stąd pomysł z wierzchowcem do jako środkiem walki. Dla uproszczenia możnaby go zakładać w miescu przeznaczonym na buty. I doadać atrybutu +100% prędkość. +100% do siły -20% do zwinności i zręcznoś.ci
Moja radosna twórczość, czyli: Gry dla przedszkolaków i Rehabilitacja dzieci

Offline dabros

  • Polish GM
  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 121
  • Karma: +25/-12
    • View Profile
Re: wierzszchowce
« Reply #5 on: September 03, 2009, 08:18:16 PM »
A ja wiem, że programiści mają to do siebie, że niezbyt często obchodzą ich pomysły graczy...

nie mówisz o tych programistach :D

a co do pierwszego postu, to nie The west ta gra to unikat i nie jest kopią  :-*