Author Topic: drogie sklepy  (Read 2941 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Draconicus

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 9
  • Karma: +0/-7
    • View Profile
drogie sklepy
« on: September 08, 2009, 07:00:57 PM »
dlaczego sklepowa różnica w cenie pomiędzy tym samym przedmiotem który kupujemy a sprzedajemy jest tak duża ???? byle miksturka kupiona za 40 sztuk warta jest u sprzedawcy 5 sztuk , jest to różnica 800 % - kpina

dlaczego większość chłamu jaki znajdujemy u przeciwników ma być sprzedana za grosze , jeszcze w  dodatku tych powiązanych z bohaterem nie można nikomu przekazać

czy założenie tej gry w głównej mierze ma być takie ,  że jeśli chcesz coś w niej osiągnąć to kup premium

chegewara

  • Guest
Re: drogie sklepy
« Reply #1 on: September 08, 2009, 07:07:30 PM »
nie rozumiem Cię. cały czas masz jakieś żale, że wszystko jest nie tak. do tej pory nikt się nie skarżył na ceny w sklepach a w grę gra około 50 tysięcy graczy, za to na przykład sporo graczy narzekało na to, że szybko kończą się jedzenie i napoje w sklepach.

Offline thefite

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: drogie sklepy
« Reply #2 on: September 08, 2009, 07:19:52 PM »
Pomyśl trochę, gdyby produkty w sklepach były znacznie tańsze, albo te które sprzedajemy sklepom szły by za więcej to każdy miałby najlepsze przedmioty i to od razu. W jeden dzień skompletowałbyś strój, bo nie byłoby to żadnym problemem. Ja jakoś nie narzekam na ceny- starczy mi i na jedzenie i na kupienie uzbrojenia, a dodam że nie kupuje za diamenty.

Offline Draconicus

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 9
  • Karma: +0/-7
    • View Profile
Re: drogie sklepy
« Reply #3 on: September 09, 2009, 12:44:42 AM »
ta gra ma być zabawą a jak tu się bawić kiedy o wszystko jest trudno ??
wystarczy że w rzeczywistości jest trudno


większość mojego sprzętu pochodzi ze sklepów za złoto , a cały chłam z wielopoziomowych lochów też tam trafia tylko za grosze , jak już jest to całe związanie z bohaterem to może i ceny były by odpowiednie dla tych przedmiotów

chegewara

  • Guest
Re: drogie sklepy
« Reply #4 on: September 09, 2009, 12:53:48 AM »
widzisz różni ludzie różnie rozumieją zabawę. jaka była by zabawa gdyby można skończyć grę w kilka tygodni? przyjemne spędzanie czasu przy tej grze ma polegać na wspólnym rozwijaniu bohaterów przez graczy z gildii a w przyszłości nie tylko w obrębie tej samej gildii, jak już będzie wprowadzone party (walki w zespole). w tej chwili gracze mają tysiące złota na swoich kontach i nie ma znaczenia czy się tylko walczy czy tylko wytwarza przedmioty czy robi jedno i drugie. spójrz na aukcję, są tam przedmioty które w sklepie można sprzedać nawet po 2700 złota za sztukę a ja sam walczyłem w miejscach gdzie dostawałem ponad 2000 złota za walkę. w tej chwili mam ponad 25k złota a prawie codziennie wykupuję w kilku sklepach jedzenie i napoje dla graczy z mojej gildii. to jest dla mnie zabawa i przyjemność, współpraca i wspieranie innych

Offline thefite

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: drogie sklepy
« Reply #5 on: September 09, 2009, 01:16:28 PM »
ta gra ma być zabawą a jak tu się bawić kiedy o wszystko jest trudno ??
wystarczy że w rzeczywistości jest trudno


większość mojego sprzętu pochodzi ze sklepów za złoto , a cały chłam z wielopoziomowych lochów też tam trafia tylko za grosze , jak już jest to całe związanie z bohaterem to może i ceny były by odpowiednie dla tych przedmiotów


Dziwne, ja mam na koncie 100k złota, a do tego 42 diamenty (dodam że je zarobiłam, a nie wykupiłam). Co prawda mam 34 poziom, więc wiadomo że mam więcej od osoby, która jest na poziomie 10, ale jak widzisz da się całkiem sporo uzbierać samemu. Tak naprawdę to ja bym się bardziej skłaniała w kierunku, że ta gra trochę za łatwo idzie. Im więcej wysiłku musisz włożyć w doskonalenie postaci tym większa satysfakcja i lepsza zabawa.
Zrozum skoro wszystkim pasuje ta gra poza Tobą (bo nie pierwszy raz na nią narzekasz) to może czas wykasować konto i spróbować gdzie indziej? Po co grasz w coś co Ci nie odpowiada?

Co do tego, że za pieniądze w tej grze jest znacznie łatwiej- wskaż grę w której tak nie jest ;) Żeby coś istniało musi się opłacać... nie ma pieniędzy, nie ma gry....

Offline Wieczoor

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 85
  • Karma: +8/-1
    • View Profile
Re: drogie sklepy
« Reply #6 on: September 10, 2009, 01:18:36 AM »
tak jest w każdej grze, ale nie spotkałem się z grą w której konto premium przynosi aż takie korzyści i przewagę nad graczem bez premium.

Offline thefite

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 18
  • Karma: +5/-0
    • View Profile
Re: drogie sklepy
« Reply #7 on: September 10, 2009, 06:54:58 AM »
tak jest w każdej grze, ale nie spotkałem się z grą w której konto premium przynosi aż takie korzyści i przewagę nad graczem bez premium.

Ale w tej grze możesz zdobyć konto premium całkowicie  za darmo. Jak już pisałam zdobyłam już 42 diamenty jeszcze 8 i będzie na premium.

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: drogie sklepy
« Reply #8 on: September 10, 2009, 09:43:51 AM »
Grałem w grę w której konto premium dawało jeszcze większą przewagę bo premium pozwalało nosić tylko najlepszą broń kupować taką broń bez premium było niemożliwe, tak naprawdę bez premium gracze kończyli po maksymalnie 2 tygodniach tamtą darmową niby grę :|
Tutaj dobrze gospodarując inni mogą zafundować Tobie premium.

Offline Wieczoor

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 85
  • Karma: +8/-1
    • View Profile
Re: drogie sklepy
« Reply #9 on: September 10, 2009, 10:49:07 AM »
zgadzam się z Wami, że na premium można zarobić samą gra i powtarzam to w naszej gildii. też się z czymś takim pierwszy raz spotkałem