Author Topic: bır amac olsa keske  (Read 2809 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline LooK

• Tier 1
  • *
    • View Profile
bır amac olsa keske
« on: September 09, 2009, 10:00:14 PM »
oyunun amacı sadece sevıye yukseltme knıght onlıne gıbı lwl yukseltıp bır meydan gıbı bır yer olup guruplar arası savas felan olsa fena olmaz mı ?

Offline J.u.s.t.u.S

• Tier 3
    • View Profile
Re: bır amac olsa keske
« Reply #1 on: September 10, 2009, 02:27:10 PM »
meslek yapmayı dene,bencede meslek olmadan bu oyun oynanmaz...

Offline LooK

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: September 10, 2009, 02:44:34 PM »
meslek edınceksın sılahlar zırhlar yapıcaksın hepsınde gorew puanı ıstıyor saat bası 1 gorev puanı premıum alsan 1 savasa 1 gorev puanı alamazsan bıraz zor lwl atlarsın para tuzagı sankı...

keske knıght gbı olsa ımıs

Offline y4r4t1k

• Master Of Magicians
  • Tier 3
    • View Profile
« Reply #3 on: September 14, 2009, 04:40:23 PM »
3 dk da bir her silah için dönüp dönüp aynı şimi yabıcam.. Deri işlemek gibi istediğimiz sayıyı sölesek arka arkaya yapsa.. Önceden öyleydi sanki.. Ayrıca imperialı şehirde arena var ama kalabalık deil :( aksiyon göremedim..

Offline J.u.s.t.u.S

• Tier 3
    • View Profile
« Reply #4 on: September 16, 2009, 07:45:11 PM »
3 dakikada değil be kardeşim,keşle öyle olsa  :D valla ben 1 saat 20 dakikada işliyorum taşlıları ve hemen hemen hergün 20 görev puanı satın alıyorum ayrıca süresini beklemeden hepsini elmas vererek işliyorum ama yine de para kazanıyorum..ama tabii ki sonradan girenler için bu iş zor uluyor çünkü efsaneviye geçmeden para kazanılmaz aksine büyük zarar-ben dün hepsi taşlı ve maliyetli 30 silah işledim 3.aşamada 300 e ulaşmak için ama gerçekten %14.30 oranından 1 tane bile nadir çıkmadı ,şimdi bunun bana maliyetini hesaplarsak belki inanmazsınız ama gerçekten herşey içinde 100-150 elmas,ve bu silahların hepsini ben taşlı da olsa markete satıyorum çünkü 5 para etmiyor artık..e bu durumda sonradan giren bizler tabii ki oyunda sıkılıyoruz di mi arkadaşlar..yani oyun beni bırak diyor  :D
« Last Edit: September 16, 2009, 07:47:48 PM by J.u.s.t.u.S »