Author Topic: retete  (Read 3136 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline doidoi

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
retete
« on: September 21, 2009, 05:12:55 PM »
De unde pot face rost de retete de nivel mai mare , in magazin este doar de nivel 14.

Offline doidoi

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: retete
« Reply #1 on: September 21, 2009, 05:14:57 PM »
si da ... la piata sunt retete dar sunt foarte scumpe , si nici nu inteleg fiecare ce e pt. ca nui tradus toate retetele .... am riscat am platit odata 30 de diamante pe unu si nui bun pt. nimic .
se poate lua legatura cu vreun administrator ca sa se traduca toate retetele oare ?

Offline andy_eu

  • Tier 4
  • ****
  • Posts: 476
  • Karma: +41/-20
    • View Profile
Re: retete
« Reply #2 on: September 21, 2009, 07:10:09 PM »
Retetele de nivel mai mare se pot cumpara de pe piata, se pot gasi ca si prada in urma unui atac sau sa pot primi de la alti membri ai aliantei.


Offline doidoi

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: retete
« Reply #3 on: September 21, 2009, 09:31:01 PM »
asta stiam .... am si scris .... doar ca pe piata o reteta mai scump este scris in alta limba ....habar nu am ce e, le cumpar degeaba cu diamante ...sa se faca ceva macar sa stiu ce cumpar .

Offline andy_eu

  • Tier 4
  • ****
  • Posts: 476
  • Karma: +41/-20
    • View Profile
Re: retete
« Reply #4 on: September 22, 2009, 12:15:20 PM »
Saptamanal apar retete noi, probabil nu sunt anuntate toate pentru a putea fi traduse. Daca vezi o reteta, si nu sti ce face, poti intreba pe forum inainte sa o cumperi.

Offline doidoi

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: retete
« Reply #5 on: September 22, 2009, 06:05:42 PM »
raspunsul pina ce vine poate o cumpara altu .... si sunt foarte multe retete care nu sunt scrise in limba romana , astea nu se pot traduce , normal tradusul ar fii binevenit. este cineva cine se ocupa cu jocul acesta .... unde se poate cere modificarea sau mai bine zis corectarea jocului?

Offline andy_eu

  • Tier 4
  • ****
  • Posts: 476
  • Karma: +41/-20
    • View Profile
Re: retete
« Reply #6 on: September 22, 2009, 06:42:50 PM »
Sunt de acord cu tine ca trebuie tradus tot, dar uneori treducerea nu ajuta asa mult.

Ex: Manusile pisicii, cizmele vitezei sau armura lunii iti dau vreun indiciu despre bonusul care ti-l ofera? Cred ca nu.

Offline doidoi

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: retete
« Reply #7 on: September 23, 2009, 08:04:29 PM »
totusi e romineste ... macar stiu ca e scut sau manusi etc.  deci aici nu pot sa ma pling ca nu e tradus ceva .... mai mult primesc raspuns cu o alta intrebare ... eeeee asta e pe la noi .

Offline jay-z

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 30
  • Karma: +3/-0
  • benz only
    • View Profile
Re: retete
« Reply #8 on: September 24, 2009, 09:02:03 AM »
n-ai de unde bre !!
asta e treaba :))