Author Topic: o mare vrajeala  (Read 4031 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline danniell

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 50
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
o mare vrajeala
« on: October 05, 2009, 05:28:32 PM »
o mare vrajeala ejocul asta.dupa ce ca te fura pe fata moderatorii sau cei ce se ocupa nici nu te baga in seama.bravos tovarasi.platesi 25 diamante ordinul mestesugarilor si in loc de 6 lingouri/1 actiune imi da 5lingouri/ actiune,si pe deasupra imi arata 6/1 si cand dau faureste la 12 lingouri imi ia 3 puncte actiune .2de 2 ori pacalit,si nu aicum sa repari sitatia.bravos tovarasi
« Last Edit: October 05, 2009, 05:32:54 PM by danniell »

Offline andy_eu

  • Tier 4
  • ****
  • Posts: 476
  • Karma: +41/-20
    • View Profile
Re: o mare vrajeala
« Reply #1 on: October 05, 2009, 09:17:23 PM »
chiar trebuie sa deschizi 10 topic-uri pe aceeasi tema???

Offline danniell

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 50
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: o mare vrajeala
« Reply #2 on: October 09, 2009, 03:02:44 PM »
nu dar daca nu iti raspunde moderatorii?si daca vezi ca esti tras in teapa si ei dupa ce iti cere sa le atasezi print,ca nu e asa,ca la el e bine etc.si apoi te lasa balta?il vezi ca e online si nu te baga in seama?
si daca tot te-ai lut de mine explica si mie chestia cu stelutele de la tier cand le obtii si ce tre sa faci?ms
« Last Edit: October 09, 2009, 03:14:00 PM by danniell »

Offline andy_eu

  • Tier 4
  • ****
  • Posts: 476
  • Karma: +41/-20
    • View Profile
Re: o mare vrajeala
« Reply #3 on: October 09, 2009, 05:21:27 PM »
si daca tot te-ai lut de mine explica si mie chestia cu stelutele de la tier cand le obtii si ce tre sa faci?ms

care stelute si care tier???

daca te referi la cele de la mestesuguri e simplu: pt. fiecare 100 puncte de mestesugarit primesti o steluta
« Last Edit: October 09, 2009, 05:24:30 PM by andy_eu »

Offline radooo

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 249
  • Karma: +45/-16
    • View Profile
Re: o mare vrajeala
« Reply #4 on: October 09, 2009, 06:47:15 PM »
nu dar daca nu iti raspunde moderatorii?si daca vezi ca esti tras in teapa si ei dupa ce iti cere sa le atasezi print,ca nu e asa,ca la el e bine etc.si apoi te lasa balta?il vezi ca e online si nu te baga in seama?

da ce crezi ca stau toata ziua pe joc si pe forum? Degeaba ma vezi online cand stau 2-3 minute ca nu am ce-ti face. Eu am incercat si mi-a mers cum trebuie. De ce nu ti-a mers si tie asta nu stiu. Si nici nu pot sa verific altcumva daca zici adevarul sau nu.

Offline danniell

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 50
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: o mare vrajeala
« Reply #5 on: October 09, 2009, 07:03:13 PM »
da ce crezi ca stau toata ziua pe joc si pe forum? Degeaba ma vezi online cand stau 2-3 minute ca nu am ce-ti face. Eu am incercat si mi-a mers cum trebuie. De ce nu ti-a mers si tie asta nu stiu. Si nici nu pot sa verific altcumva daca zici adevarul sau nu.
mi-ai cerut print si m-ai lasat asa fara un raspuns.si din print se vede ca aveam dreptate.acum vad ca s-a rezolvat

Offline danniell

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 50
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: o mare vrajeala
« Reply #6 on: October 09, 2009, 07:05:42 PM »
care stelute si care tier???

daca te referi la cele de la mestesuguri e simplu: pt. fiecare 100 puncte de mestesugarit primesti o steluta
eu am la mestesuguri cate 2 stelute dar la mine nu se vad la profil ca si la tine.se vede o steluta

Offline andy_eu

  • Tier 4
  • ****
  • Posts: 476
  • Karma: +41/-20
    • View Profile
Re: o mare vrajeala
« Reply #7 on: October 10, 2009, 11:27:20 AM »
eu am la mestesuguri cate 2 stelute dar la mine nu se vad la profil ca si la tine.se vede o steluta

stelutele astea nu au legatura cu jocul, sunt in functie de mesajele postate

Offline danniell

  • Tier 2
  • **
  • Posts: 50
  • Karma: +0/-1
    • View Profile
Re: o mare vrajeala
« Reply #8 on: October 10, 2009, 09:57:46 PM »
stelutele astea nu au legatura cu jocul, sunt in functie de mesajele postate
ms