Author Topic: Απόψεις σχετικά με τον νέο τρόπο παιχνιδιού  (Read 4064 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Crassus

  • Guest
Όπως είχε προβλευθεί έχει γίνει χαμός στο διεθνές φόρουμ σχετικά με τον νέο τρόπο παιχνιδιού.
Για αυτό τον λόγο και δημιούργησα αυτό το θέμα για να πείτε και την δικιά σας άποψη, ή και προτάσεις σχετικά με το θέμα...

Εγώ όπως είπα και στο διεθνές:
Δεν μου άρεσε:
1) το γεγονός ότι κλειδώθηκαν τα πολυ-επίπεδα μπουντρούμια (αν και κατανοώ και υποστηρίζω τους λόγους για τους οποίους έκαναν κάτι τέτοιο).
2) το ότι ένας ήρωας lv 18 μπορεί να τα βάλει με έναν lv 10 μιας και ο μικρός δεν θα έχει καμία ελπίδα και θα πρέπει να αλλάξουν τον κανόνα από κατηγορία σε +-2 επίπεδα...(ήδη έχω σφάξει καμιά 10αρια μικρούς για τον χρυσό και τις πρώτες ύλες...)

Μου άρεσαν όλα τα υπόλοιπα, και ιδιαίτερα το οτί πλέον χρειάζεται να έχεις δύναμη ότι κλάση και να είσαι μιας και υπάρχει περισσότερη ισορροπία στο παιχνίδι.

Offline libraskg

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
αν και δεν κατανοω ακομα τους κανονες και την πλοκη του παιχνιδιου, θεωρω οτι θα ηταν πιο αξιοκρατικο το +-2 στα επιπεδα των παιχτων που ερχονται αντιμετωποι...με εξαιρεση αν ο μικροτερος προκαλεσει τον μεγαλυτερο..(τασεις αυτοκτωνιας).... ???

Crassus

  • Guest
κοίτα σχετικά με τους κανόνες δές τις ειδήσεις, κατά κανόνα βάζουμε εκεί ότι συμβαίνει, σχετικά με τους κανόνες, τις αλλαγές και άλλα. Το ίδιο ισχύει και για τους αντίστοιχους τομείς στις άλλες γλώσσες (αν είσαι γνώστης κάποιας).(Και ότι απορείες σχετικά ρώτα άφοβα)

Όσο για την αυτοκονία που λες δεν ισχύει, ένας καλά εξοπλισμένος μικρός έχει έναν κακά εξοπλισμένο μεγάλο....