Author Topic: fabuła  (Read 2156 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hawwestin

  • Brak
  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 100
  • Karma: +7/-7
  • Black-Bird
    • View Profile
fabuła
« on: October 23, 2009, 02:59:02 PM »
niewielo o niej jeszcze wiadomo lecz założenie chyba jest takie  np.że gracz z 10 lvl przychodzi świerzo do prowincji tier 2 i chce sie jakoś bezboleśnie wprowadzić w nową okolice ..... tylko tak gracze którzy tera mają już 16-19 lvl to zlekka im to nie naręke chodzić na kolesi lvl 10-12
chciałbym by w tym miejscu opisać oco kaman z tą fabułą jakimi prawami sie żądzi generowanie zadać [lub czy dla każdego takie same są ] czy miejsce wypraw kiedyś podskoczy ,czy ma to takie samo znaczenie jak w grach fabularnych [że poznajemy historie IH i takie tam że bedom jakięś specjalne zadania ] czy ma to jakiś związek, zadanie ,coś na celu  ... czy jest to tak samo traktowane jak zwykłe zadania z karczmy , czy bez zrobienia fabuły jakiejś tam nie będzie można pszejść dalej ... takie tam.  chce sie dowiedzieć więcej o co kaman z fabułą i napewno nie jestem sam   :D

chegewara

  • Guest
Re: fabuła
« Reply #1 on: October 23, 2009, 03:23:44 PM »
w porządku. opiszę co wiem na temat fabuły z tego co zdąrzyłem poznać na serwerze alfa.
każda prowincja będzie miała zestaw z góry opracowanych i nieprzypadkowych zadań. niektóre zadania nie będą dostępne nim nie osiągnie się odpowiedniego poziomu, ale nie można rozpocząć fabuły jeśli przekroczy się z góry określony ale nie podany nigdzie poziom. z tego co wiem w prowincjach tier 2 jest to poziom 14. po zaakceptowaniu pierwszego zadania fabularnego raczej można już przekroczyć ten poziom.
zadania fabularne są wymagane do odblokowania wielopoziomowych prowincji. nie ma innej możliwości by to zrobić. jednakże trzeba wiedzieć, że mogą zdarzyć się zadania wymagające wyprodukowania przedmiotów w takiej ilości, że nie zmieszczą się w 1 plecaku.
za ukończenie niektórych zadań fabularnych można dostać nawet 10 diamentów. a ukończenie w tej chwili fabuły jest niemożliwe ze względu na siłę potworów. z wiedzy jaką posiadam jest to związane z planowanym wprowadzeniem party. czyli opcji chodzenia na walki w kilku bohaterów. na serwerze alfa udało mi się skończyć fabułę jedynie w Wiosce nadziei.

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: fabuła
« Reply #2 on: October 23, 2009, 03:37:59 PM »
To niech spieszą się z party to zawiąże się ekipy do walk wspólnych bo z tego co piszą teraz gracze 4 tieru to nie jest za różowo

Offline Hawwestin

  • Brak
  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 100
  • Karma: +7/-7
  • Black-Bird
    • View Profile
Re: fabuła
« Reply #3 on: October 31, 2009, 10:52:00 AM »
jedną żecz zauwarzyłem iż zadania z fauły mają wymagany poziom w zależności od zadanka oraz można zaczynać je z lvl większym niż 14 .na 15 i pół przyjołę nowe zadanie w prowincji Sanoria i Farolin