Author Topic: Silahçı dükkanıma hissedar arıyorum...  (Read 2678 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline J.u.s.t.u.S

• Tier 3
    • View Profile
Silahçı dükkanıma hissedar arıyorum...
« on: August 23, 2009, 10:25:31 PM »
sonunda efsanevi eşya üretme seviyesine geldim ve bugün de ilk efsanevi eşyamı çıkarttım ama artık seri üretime geçeceğimden normal olarak ürettiğim hatta bazı nadir üretim silahlarımı satacak ortak arıyorum çünkü 20 satış hakkı limiti bana yetmiyor bu durumda..eğer ilgilenen olursa benimle oyundan temasa geçebilir...

Offline y4r4t1k

• Master Of Magicians
  • Tier 3
    • View Profile
Re: Silahçı dükkanıma hissedar arıyorum...
« Reply #1 on: August 24, 2009, 01:00:20 AM »
sat dükkana gitsin :P ben de aktif olarak pazacılıkla uğraşıorum 19 a düşer düşmez dolduruyorum yoksa yardımcı olmak isterdim :( 

Offline J.u.s.t.u.S

• Tier 3
    • View Profile
« Reply #2 on: August 24, 2009, 03:36:50 AM »
evet bende aynen öyle,ben zaten ticaretle uğraşmayanların ilgileneceğini düşündüm ,sonuçta satış hakkı limitlerini kullanmamaktansa havadan biraz para kazanmak hiç fena bir fikir değil.. :D
dükkana sat diyorsunda ben bu aşamaya gelene kadar zaten onu çok yaptım..yeri gelmişken zanaatçılık yapmak isteyenleri uyarayım,oyun bu aşamadayken yani baştaki oyuncular bu kadar uzun süredir oynuyorken 300 puana kadar zanaatçılık yapmak aslında büyük zarardır çünkü artık oyunu uzun süre oynayanlar yüzünden nadir eşyalar bile artık sıradan oldu bu yüzden sonradan başlayanların çok fazla ekonomik yatırım yapması gerekiyor zanaattan para kazanmak için-bu aşamadan sonra efsanevi eşyaya ulaşmak için..biraz daha açıklayayım; çünkü 200 puandan sonra sadece işlediğiniz nadir eşyalardan puan kazanıldığı için,200 puandan sonra yaklaşık 20-30 nadir eşya işlemek gerekiyor ki bu %8-10 oranında gerçekten çok kolay birşey değil ve çok masraflı,neyse konunun dışına çıktık biraz ama bu konuyu açıklamak istedim>zanaatçılıkla uğraşmak isteyenler için... 8)

mr_ferid

• Guest
« Reply #3 on: October 24, 2009, 06:26:54 PM »
ben ilgilenirimde nasil yapacaz bu isi?