Author Topic: surowce wydobywane przez górników  (Read 2444 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pk11

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 28
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
surowce wydobywane przez górników
« on: October 26, 2009, 09:23:27 AM »
Mam pytanie: Po zmianach zauważyłem, że wydobywam mniej surowców (mimo iż wszystkie są trafione, a surowce w danej lokacji są w liczbie ponad 1000). Mam już ponad 200 pkt w rzemiośle i wydobywam nie 2-6 ale tak jakbym miał 0 pkt czyli 2-4. czy każdy górnik to zauważył, czy są jakieś zmiany, a może po prostu mam pecha. Pragnę dodać, że specjalnie wydobywałem po 1 PA, żeby sprawdzić maksymalne wydobycie na raz i nigdy nie przekraczało 4 surowców.

Offline thomason

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 161
  • Karma: +13/-6
    • View Profile
Re: surowce wydobywane przez górników
« Reply #1 on: October 26, 2009, 03:53:14 PM »
Powiem szczerze, że wcześniej nie zwracałem na to uwagi, ale po tym poście puściłem paru herosów i jak na razie max to 4 sztuki drewna / kamienia.

Offline wazery

  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 237
  • Karma: +46/-4
  • Pomogłem daj plusika ;)
    • View Profile
Re: surowce wydobywane przez górników
« Reply #2 on: October 26, 2009, 08:51:07 PM »
Zauważyłem podobną tendencję co wraz z ograniczeniem surowców daje mocno rzemieślnikom w kość. Ceny przedmiotów powinny z tego powodu rosnąć a maleją

Offline pk11

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 28
  • Karma: +1/-0
    • View Profile
Re: surowce wydobywane przez górników
« Reply #3 on: October 28, 2009, 11:34:56 AM »
che, możesz się ustosunkować do naszych wypowiedzi? proszę o odpowiedź i rozwianie wszelkich wątpliwości. Mam nadzieję, że zdobycie maksymalnie 4 surowców z 1 PA (bez względu na tier w rzemiośle) to tylko chwilowe zmiany.

chegewara

  • Guest
Re: surowce wydobywane przez górników
« Reply #4 on: October 28, 2009, 11:47:04 AM »
na chwilę obecną nie mam nic do powiedzenia. dzisiaj będą wprowadzone kolejne zmiany i do jutra, może do piątku nie chcę się wypowiadać w tej kwestii. w piątek zapytam programistów co logi mówią na ten temat

chegewara

  • Guest
Re: surowce wydobywane przez górników
« Reply #5 on: October 29, 2009, 02:44:36 AM »
odpowiedź sama się znalazła w grze