Author Topic: kurallar daha gelmemis  (Read 5299 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mr_ferid

• Guest
kurallar daha gelmemis
« on: November 06, 2009, 05:16:09 PM »
kardes haberlerde nadir efsanevi ve epik savascilarla savsacaz diyo daha gelmemis ne zaman gelecek merak ediyom
« Last Edit: November 06, 2009, 07:30:00 PM by mr_ferid »

Offline y4r4t1k

• Master Of Magicians
  • Tier 3
    • View Profile
Re: kurallar daha gelmemis
« Reply #1 on: November 25, 2009, 03:44:23 PM »
"Güzel şeyler zamanla, Mükemmel şeyler bir anda olur"..  Ve hiç kimse mükemmel olmaya çalışmıyor :)  Umarım anlamışsındır ne demek istediğimi.

mr_ferid

• Guest
« Reply #2 on: November 25, 2009, 04:54:41 PM »
gerce pek bir sey anlamadim amma :D

Offline J.u.s.t.u.S

• Tier 3
    • View Profile
« Reply #3 on: November 26, 2009, 12:47:30 AM »
"Güzel şeyler zamanla, Mükemmel şeyler bir anda olur"..  Ve hiç kimse mükemmel olmaya çalışmıyor :)  Umarım anlamışsındır ne demek istediğimi.

ama o an çok da gecikebilir gerçekten mükemmel gibi gelecek şey için.. ;)

Offline y4r4t1k

• Master Of Magicians
  • Tier 3
    • View Profile
« Reply #4 on: November 26, 2009, 01:08:35 AM »
     serüven eklentisi paralı askerlere ihtiyac duymamızı sağladı sanırım. Çünkü bölümlerin tek başına geçilmesi zor. :) Önceden paralı asker hem paramızı alıyor hem exp mize ortak oluyorlardı...yani bi yararları yok desek yeridir..

mr_ferid

• Guest
« Reply #5 on: November 26, 2009, 10:09:29 AM »
evet bu konu tartisilmisdi parali asker yarar saglamaz diyi bir kara varmisdik.

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: November 27, 2009, 03:55:11 PM »
Bana sorucak olursanız ki benim yaptığım şeydir bu, paralı askerin tek faydası, güzel reçete yada değerli taş düşürmek isteyenler için kullanılmasıdır, 2 tane paralı askeriniz olsa yüzükleri ve madalyonlarını eşya düşürme şansı ile donatırsanız, gerçekten faydası oluyor.

Tabi ki bu level kasma amaçlı olmayanlar için geçerli bir taktik.

Offline y4r4t1k

• Master Of Magicians
  • Tier 3
    • View Profile
« Reply #7 on: November 27, 2009, 05:17:26 PM »
2 tane paralı askeriniz olsa yüzükleri ve madalyonlarını eşya düşürme şansı ile donatırsanız, gerçekten faydası oluyor.

Onların itemlerinin bonusları rating e etki ediyorsa çok güzel. Bunu bilmiyordum. Herşeyi değiştirir bu. Fakat şu da var. Sırf denemek için %100 altın kazanma yabtım.  Pek açık ara fark göremedim.  Çok etkiler mi sizce?

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #8 on: November 27, 2009, 05:24:44 PM »

Onların itemlerinin bonusları rating e etki ediyorsa çok güzel. Bunu bilmiyordum. Herşeyi değiştirir bu. Fakat şu da var. Sırf denemek için %100 altın kazanma yabtım.  Pek açık ara fark göremedim.  Çok etkiler mi sizce?

altın kazanma direkt yüzde hesabı ile, şans yüzdesi adı üzerinde şans yüzdesi diye biliyorum, paralı asker mevzusunu soruyorsan gerçekten işe yarıyor, bir arkadaşımda %121 şans yüzdesi var, aşama 3, hiçbir savaşı reçetesiz kapatmaz örnek olarak.

Offline y4r4t1k

• Master Of Magicians
  • Tier 3
    • View Profile
« Reply #9 on: November 27, 2009, 05:30:18 PM »

altın kazanma direkt yüzde hesabı ile, şans yüzdesi adı üzerinde şans yüzdesi diye biliyorum, paralı asker mevzusunu soruyorsan gerçekten işe yarıyor, bir arkadaşımda %121 şans yüzdesi var, aşama 3, hiçbir savaşı reçetesiz kapatmaz örnek olarak.

Süpermiş yaf .Peki paralı askeri alınca yapışıormu bize. *hihi* İstediğim zaman bırakabilirmiyim geride?*UNDECIDED*

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #10 on: November 27, 2009, 05:35:18 PM »
Süpermiş yaf .Peki paralı askeri alınca yapışıormu bize. *hihi* İstediğim zaman bırakabilirmiyim geride?*UNDECIDED*

tabi üzerinden eşyaları çıkarırsan atabilirsin, sadece eşyaları varsa çıkaramıyorsun.

Offline y4r4t1k

• Master Of Magicians
  • Tier 3
    • View Profile
« Reply #11 on: November 27, 2009, 05:38:13 PM »

tabi üzerinden eşyaları çıkarırsan atabilirsin, sadece eşyaları varsa çıkaramıyorsun.

Güzel :-* ilk işim paralı asker almak  *hihi* varmı tanıdığın gözü kara bi delikanlı?  :P

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #12 on: November 28, 2009, 05:34:51 PM »
bu arada paralı askerler zaten level atlıyor ama yeni yapılanma ile artık aşamada atlayabilecekler sanırım.