Author Topic: Skóry  (Read 1718 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hawwestin

  • Brak
  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 100
  • Karma: +7/-7
  • Black-Bird
    • View Profile
Skóry
« on: November 07, 2009, 02:47:50 PM »
odkąd wprowadzono zdejmowanie skór ze zwierząt mam z tym problem ..... na 6 pa czyli 6 walk znajde 1 zwierze które moge obskórować .... tak jest na tier 2 .... dostałem zadanie wyprodukować 6 podstawowych hełmów więc polazłem do wiochy nadzeji tam jest jeszcze lepiej ... 1-2 skórki na 10-14pa ......
i takie jest moje pytanie : czy używana broń w wpływ na możliwość obskórownia zwierza ???.Jakimi prawami jest generowana możliwość obskórowania ??? czy szanse na obskórownie  zwierza po walce  można czymś podnieść ???

chegewara

  • Guest
Re: Skóry
« Reply #1 on: November 07, 2009, 02:57:10 PM »
szansa na pozyskiwanie skór jest liczona tak samo jak na pozyskiwanie przedmiotów po walce. wystarczy mieć biżuterię zwiększającą te szanse i walczyć ze zwierzyną na podobnym poziomie, z każdym poziomem szansa spada

Offline Hawwestin

  • Brak
  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 100
  • Karma: +7/-7
  • Black-Bird
    • View Profile
Re: Skóry
« Reply #2 on: November 07, 2009, 09:40:48 PM »
dzięki choć lepiej by było gdyby różnica lvl miała pozytywny skutek wkońcu na tier 2 jak sie jest to wilka lvl 7 powinno sie 100% mieć takowej szansy ...i tak na marginesie czy umiejętność polowanie też podniesie ten współczynik jak nie to powinien  :)

chegewara

  • Guest
Re: Skóry
« Reply #3 on: November 07, 2009, 11:59:02 PM »
polowanie ma wpływ tylko na ilość ran zadawanych zwierzętom. co do szansy to wszyscy by chcieli mieć łatwiej, ale pomyśl sobie w jaki sposób mają zarabiać gracze z niskimi poziomami, którzy dopiero zaczynają grać? dla nich podstawowym źródłem dochodów jest sprzedaż lekkich skór, a jeżeli będą one dostępne dla wszystkich to wartość rynkowa będzie żadna

Offline Hawwestin

  • Brak
  • Tier 3
  • ***
  • Posts: 100
  • Karma: +7/-7
  • Black-Bird
    • View Profile
Re: Skóry
« Reply #4 on: November 08, 2009, 01:52:53 PM »
ok dzięki choć tera zadania w oberży na zbieranie skór są nie opłacalne ale mniejsza stym  *hihi*