Author Topic: Λήξη προνομιακού, που πήγαν τα αντικείμενα των σακιών 2 & 3  (Read 4471 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline koursaros

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
ΕΧΩ ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΕΙΧΑ ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΛΗΞΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΣΤΑ ΣΑΚΙΑ ΜΟΥ , ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ...ΕΙΧΑ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΔΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΟΠΛΑ ΜΟΥ...
ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΔΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΑΚΙ ΜΟΥ...
ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ 170 ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΜΕΝΕΣ ΔΟΡΕΣ , ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ

Crassus

  • Guest
Μην τρομάζεις...Δεν είναι πρόβλημα...όταν ενεργοποιήσεις και πάλι τον προνομιακό λογαριασμό θα δεις όλα σου τα υπάρχοντα όπως ακριβώς τα είχες αφήσει... Δηλαδή ότι είχες στα σακιά 2 και 3 παραμένει εκεί απλά δεν έχεις πρόσβαση σε αυτά όσο δεν είσαι προνομιακός παίκτης.

Offline koursaros

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Α...ΔΛΔ ΣΑ ΝΑ ΛΕΜΕ
¨
"ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ ΧΑΖΟΥΛΗ..."

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ...ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ , Η ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ...

ΑΛΛΑ ΕΧΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...ΧΑΧΑΧΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!

Cuorion

  • Guest
Χωρίς να γνωρίζω πάντως αν έχει προηγηθεί συζήτηση πάνω στο συγκεκριμένο θέμα, θα μπορούσε να θεωρηθεί σαν minor bug, καθώς αν ας πούμε ο φίλος koursaros δεν επιθυμούσε να επανενεργοποιήσει τον προνομιακό του πρακτικά θα έχανε αυτά τα αντικείμενα.

Θα μπορούσε ίσως να εισαχθεί ένα script το οποίο να σου κάνει αυτόματη τακτοποίηση των σακιδίων σε τέτοιες περιπτώσεις, δίνοντας προτεραιότητα στα ακριβά/χρήσιμα αντικείμενα ώστε σε περίπτωση που επαναληφθεί το παραπάνω να χάσει ο παίκτης όσο το δυνατόν λιγότερα.

(Εντάξει τώρα, μεταξύ μας αν θέλεις να σταματήσεις από προνομιακός και γνωρίζεις ότι τελειώνει και αφήνεις τρία σακιά φουλ, σου αξίζει να τα χάσεις.)

Offline koursaros

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Ε ΟΧΙ...ΑΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΕΤΣΙ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΑΦΗΝΑ ΓΕΜΑΤΑ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΧΑ ΓΕΜΑΤΟ ΤΟ 3ο ΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΟΝΟ.
ΤΕΣΠΑ...ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΩ ΠΡΟΝΟΜΙΟΥΧΟΣ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ...(ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΕΝΝΟΩ)
ΤΕΣΠΑ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΕΛΛΗΝΕΣ!!!

Crassus

  • Guest
Το όλο θέμα έχει συζητηθεί και έχουν αποφασίσει πως έτσι είναι καλύτερα.
Παρόλα αυτά το παιχνίδι έχει στηθεί έτσι που ακόμα και να μην έχεις όρεξη να πληρώσεις για να γίνεις προνομιακό μέλος να μπορείς.
Υπάρχουν 2 τρόποι ο πρώτος είναι να αγοράσεις 25 διαμάντια (περίπου 4000g το ένα την τελευταία φορά που είδα), για 2 εβδομάδες προνομιακό από άλλους παίκτες, ή να ολοκληρώσεις σεναριακές αποστολές που μπορείς να βγάλεις μέχρι και 20 διαμάντια από μια μόνο αποστολή κατηγορίας 2!!! Αυτό μόνο αν πιστεύεις πως αξίζουν τα αντικείμενα του σάκου τόσο, αν είναι ψωμιά και μπανάνες δεν βλέπω τον λόγο για κάτι τέτοιο.
« Last Edit: November 29, 2009, 10:16:21 PM by Crassus »