Poll

Czy czytasz forum angielskie

tak
2 (20%)
nie
4 (40%)
rzadko
4 (40%)

Total Members Voted: 10

Author Topic: Angielskie forum IH  (Read 2294 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

chegewara

  • Guest
Angielskie forum IH
« on: April 30, 2009, 09:20:53 PM »
ponieważ nikt z polaków nie zgłosił się z zamówieniem na przedmioty mojej produkcji, zastanawiam się czy wszyscy czytają posty po angielsku. gdyby okazało się, że nie to część postów będę dublował, a w tej chwili mam w ofercie bardzo fajne laski i tarcze poziomu tier 1 i 2, w przystępnej cenie 8)

Offline Antheramis

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 20
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
Re: Angielskie forum IH
« Reply #1 on: April 30, 2009, 10:12:51 PM »
zapomniałem o tym że niektórzy mają rozbudowane życie prywatne które aktywuje się przez taki okres jak majówka :P sorka ale do 4 maja nie będę miał za wiele czasu na granie w sumie prawie w ogólę i uważam że większość ludzi też - i to jest związane że większość nie zgłosiła się z zamówieniem na przedmioty twojej produkcji :P  - poczekaj kilka dnii :P  w realu handlowcy też mają mniejsze zyski (przynajmniej ci co nie sprzedają piwa lub czegoś na grilla/ognisko :))

Offline narta

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 25
  • Karma: +2/-3
    • View Profile
Re: Angielskie forum IH
« Reply #2 on: April 30, 2009, 10:22:22 PM »
nie wszyscy spamują wszędzie tam gdzie mogą, tak jak ty

chegewara

  • Guest
Re: Angielskie forum IH
« Reply #3 on: April 30, 2009, 10:24:12 PM »
nie wszyscy spamują wszędzie tam gdzie mogą, tak jak ty
dzięki narta, ale póki co to ty jesteś spamerem, a moje posty to albo błędy albo oferty. ale dzięki za to, że mnie doceniasz i polecam się na przyszłość 8)
PS właśnie dlatego nie dublowałem postów, by takie ... osoby jak ty nie zarzucały mi bezsensownie spamu
« Last Edit: April 30, 2009, 10:27:32 PM by chegewara »