Author Topic: fiyatlar fena kalkmis  (Read 3008 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mr_ferid

• Guest
fiyatlar fena kalkmis
« on: December 10, 2009, 03:31:48 PM »
arkadaslar su kulcelerin fiyatini gordunuzmu? bir tane demir 1800 bir tane celik 11000  bir tane elmas 6000-e yaklasiyor!!! simdi isin bana dokunan yani degerli taslarin falan fiyati kalkmamis hic!!!!!
       NERDEYSE IFLAS EDECEM :D

Offline y4r4t1k

• Master Of Magicians
  • Tier 3
    • View Profile
Re: fiyatlar fena kalkmis
« Reply #1 on: December 10, 2009, 03:59:01 PM »
arkadaslar su kulcelerin fiyatini gordunuzmu? bir tane demir 1800 bir tane celik 11000  bir tane elmas 6000-e yaklasiyor!!! simdi isin bana dokunan yani degerli taslarin falan fiyati kalkmamis hic!!!!!
       NERDEYSE IFLAS EDECEM :D

eee milletin elinde sermaye vardı yaptılar efsanevi itemleri- epic itemleri... e şimdi hammadde pahalı, kimse item yapamıyor. (item=eşya)  eşyaların fiyatları yükselmeye başlar.

Offline J.u.s.t.u.S

• Tier 3
    • View Profile
« Reply #2 on: December 11, 2009, 05:59:50 AM »
biliyorsunuz bu işler arz talep meselesi..bu fiyatları böyle uçuran süper premiumla zanaat yapan ve epikten bile cebine para koyamayan insanlar..şu an zanaat puanında 1.olan 0000' a premiumsuz oynadığımı söyleyince inanmadı,"yok canım premium çok büyük sermeya onsuz nasıl yaparsın ki diyor. :)
valla tabii ki hiçkimseye premiumla zanaat yapıyor diye birşey söyleyemem,bende para vermemek için değil özellikle zoru yapmak için premium almadım burda..benim kızdığım, hesapsız kitapsız piyasadan her malı çeken sonrada (bu gerçektir) epik eşya işleme şansında bile cebine para koyamayan şuursuz zanaatçılık yapanlar..aslında onlara da kızılamaz çünkü zanaat puanını genel puana eklerseniz ve süper premium zanaatçılık araçlarını da aynı anda piyasaya çıkartırsanız,o zaman oyuncuya kızamayız..neyse herkes hevesini de puanını da aldıysa artık piyasa da belki biraz kendini bulur..
ve ufakta bir öneri belki kulak asılırsa; zanaat puanı genel puana eklenecekse süper zanaat araçları kesinlikle kaldırılmalı,ikisi bir arada olmaz...
« Last Edit: December 11, 2009, 07:14:25 AM by J.u.s.t.u.S »

Offline y4r4t1k

• Master Of Magicians
  • Tier 3
    • View Profile
« Reply #3 on: December 12, 2009, 03:07:33 PM »
zanaat puanı genel puana eklenecekse süper zanaat araçları kesinlikle kaldırılmalı,ikisi bir arada olmaz...

E ordan da elmas satıcak işte ;) haklısın dengeyi sağlamaları lazım. Belki doğru bir karar fakat dengesizlik meydana geliyor.

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: December 28, 2009, 05:15:12 PM »
bir adet elmas 9380 altın olmuş, 1300 altın olduğu zamanları hatırlarım, bu fiyat nereye kadar artacak ve nasıl düşecek gerçekten merak ediyorum.  ???

mr_ferid

• Guest
« Reply #5 on: December 28, 2009, 05:46:42 PM »
bu artis yuzunden artik premium olamayacam galiba