Author Topic: aventuri in Haroda....  (Read 2269 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline danrock

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 14
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
aventuri in Haroda....
« on: December 12, 2009, 12:06:16 PM »
Misiune 2 : Gardian Haroda Pas 9/11 La acest moment ai ales să realizezi opţiunea alternativă. Sarcina ta este să să Peşterile Nemaipomenite şi să aduni 128 Minereu de Staniu. Recompensă: Aur : 1200 Puncte de acţiune : 6 Progresul misiunii 58 din 128
 ???
de unde sa mai culeg,ca in pestera nu mai sunt deloc resurse,de nici un fel,se regenereaza la un anumit timp?sa stiu sa mai astept?........multumesc,O zi buna!!!

Offline TaniaR

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 398
  • Karma: +24/-8
    • View Profile
Re: aventuri in Haroda....
« Reply #1 on: December 12, 2009, 12:14:27 PM »
de unde sa mai culeg,ca in pestera nu mai sunt deloc resurse,de nici un fel,se regenereaza la un anumit timp?sa stiu sa mai astept?........multumesc,O zi buna!!!

Da se regenerează  :) în acest timp poţi irosi AP altfel, totodată să urmăreşti dacă nu a apărut staniu în peşteră. Aventurile nu-s uşoare, e nevoie tărie de caracter să le treci complet  ;)

Offline danrock

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 14
  • Karma: +3/-2
    • View Profile
Re: aventuri in Haroda....
« Reply #2 on: December 12, 2009, 12:27:50 PM »
Da se regenerează  Smiley în acest timp poţi irosi AP altfel, totodată să urmăreşti dacă nu a apărut staniu în peşteră. Aventurile nu-s uşoare, e nevoie tărie de caracter să le treci complet  Wink



merci,dar stii cumva si cat timp dureaza sa se regenereze?ca astept de aproape 24 de ore...? ???

Offline andy_eu

  • Tier 4
  • ****
  • Posts: 476
  • Karma: +41/-20
    • View Profile
Re: aventuri in Haroda....
« Reply #3 on: December 14, 2009, 09:22:07 PM »

merci,dar stii cumva si cat timp dureaza sa se regenereze?ca astept de aproape 24 de ore...? ???

regenerarea dureaza  intre 24 si 48 de ore