Author Topic: aventura in orasul sonoria  (Read 1497 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline feri

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 6
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
aventura in orasul sonoria
« on: December 13, 2009, 09:39:00 PM »
     Va rog sa-mi spuneti cum pot rezolva aventura 11 din orasul sonoria
Aventura 11:Pericol ascuns

"După măreaţa noastră victorie de la Podul Relling, interogasem pe câţiva dintre ticăloşii capturaţi", începu Kirk, deschizând câteva suluri de hârtie pe masă.

"Acei care au supravieţuit…interogatoriului…ne-au ajutat să îi identificăm baza principală a proscrişlor.. Nu e o surpriză că această bază este situată în binecunoscuta fortăreaţă a refugiaţilor, dar trebuie să fim siguri. Deoarece această sarcină cere mai mult să fii invizibil decât să ai muşchi, fiindcă armata Sonoria a suferit pierderi importante, Lady Alemonia crede că e nevoie de un mod diferit de apropiere. De aceea ea recrutează o echipă de războinici de elită care se pot infiltra în fortăreaţă şi îl pot elimina în tăcere pe liderul refugiaţilor. Această sarcină nu e pentru oricine, deci o să înţeleg dacă o vei refuza. "



Sarcină: Elimină pe liderul refugiaţilor.

Recompensă:
Aur : 2250
Experienţă : 680


Offline andy_eu

  • Tier 4
  • ****
  • Posts: 476
  • Karma: +41/-20
    • View Profile
Re: aventura in orasul sonoria
« Reply #1 on: December 13, 2009, 10:15:57 PM »
Problema ta e ca nu gasesti temnita sau ca nu il poti invinge pe "lider"?

1. In caz ca nu sti unde e: este acea temnita cu mai multe nivele cu adversari de nivel 15-19, nu stiu exact cum se numeste, dar e una singura in sonoria care se potriveste descrierii.
2. Nu il poti invinge pe lider: ia-ti 3 mercenari, echipeazai in "galben" si atunci il poti invinge destul de usor.