Author Topic: kurallar  (Read 2338 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mr_ferid

• Guest
kurallar
« on: December 14, 2009, 07:11:26 PM »
arkadaslar yeni kurallar arasinda bir sey var ,, Kahraman, Çoklu savaş bölgesine giderken yanına aldığı paralı akserleri bölgenin son safhasına kadar değiştiremeyecek,,    bu ne demek  *SCRATCH*

Offline y4r4t1k

• Master Of Magicians
  • Tier 3
    • View Profile
Re: kurallar
« Reply #1 on: December 14, 2009, 07:15:44 PM »
arkadaslar yeni kurallar arasinda bir sey var ,, Kahraman, Çoklu savaş bölgesine giderken yanına aldığı paralı akserleri bölgenin son safhasına kadar değiştiremeyecek,,    bu ne demek  *SCRATCH*

çoklu savaş bölgelerinde adım adım gelioya düşmanlar artarar.. En son Patronları gelior.. Patron gelene kadar değiştiremezsin demek. Yani önceki askerlere ayrı patrona aynı muamele yaptırmıcaklar..

mr_ferid

• Guest
« Reply #2 on: December 14, 2009, 07:19:31 PM »
anladim once 5 asker goturursek 5 askerle devam edecez eger asker almazsak o zaman sona kadar oyle gidecez oylemi

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: December 28, 2009, 03:31:35 PM »

paralı askerlerini seçince, yukarıda "etkinleştir" seçeneğini görürsün. işte ona basmadan savaş bölgesine gidersen, gittiğin zaman etkinleştiremiyorsun, kural bunu açıklıyor.