Author Topic: αντικειμενα που πεφτουν απο εχθρους σε μαχη...??????  (Read 3734 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline libraskg

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
εχω παρατηρησει οτι τα αντικειμενα που πεφτουν απο τους εχθρους (κλεφτες-ληστες-ζωα) στις μαχες που κερδιζω, αναφερονται παντα οτι ειναι συνδεμενα με τον κεντρικο ηρωα μου....
αποτελεσμα...
1.δεν μπορω να τα βγαλω σε προσφορα...
2.δεν μπορω να τα χρησημοποιησω για να "ντισω" τους βοηθους μου....
ετσι γινετε παντα? ή υπαρχει καποιο κολπακι για να μπορω να τα "φορεσω" στους βοηθους μου?

Cuorion

  • Guest
Έτσι γίνεται πάντα. :D

Μην αγχώνεσαι, λογικά θα το συνηθήσεις σιγά σιγά. Μόνο τα αντικείμενα που πέφτουν από αρχηγούς πολυ-επίπεδων μπουντρουμιών δεν είναι δεμένα. Και να ξέρεις, ότι μα ΟΤΙ αντικείμενο φορέσεις είτε πάνω σου είτε σε κάποιον από τους βοηθούς, δεν μπορείς ούτε να το βάλεις στη συνέχεια σε κάποιον άλλον ούτε να το πουλήσεις. Αυτό γίνεται κυρίως για να ανέβει η αξία των Επεξεργασιών (τα επεξεργασμένα αντικείμενα μπορείς να τα πουλήσεις κανονικά).

Crassus

  • Guest
Έτσι γίνεται πάντα. :D


Δεν γίνεται έτσι...Τα αντικείμενα μόνο από πολύ-επίπεδα μπουντρούμια ειναι δεμένα...δηλαδή από αυτά που έχουν πολές ασπίδες για έμβλημα... Σε όλα τα άλλα μέρη δεν είναι δεμένα τα αντικείμενα, αλλά κατά κανόνα δεν είναι τοσα πολλά μιας και οι μάχες είναι πιο εύκολες.

Offline libraskg

  • Tier 1
  • *
  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
    • View Profile

Cuorion

  • Guest
Σε όλα τα άλλα μέρη δεν είναι δεμένα τα αντικείμενα

...αλλά μη φανταστείς ότι θα δεις τίποτε άλλο εκτός από μπανάνες και κρέατα τουλάχιστον μέχρι να πατήσεις στη Φάρολιν (Κατηγορία 2), με τον μέσο όρο bonus ρίψης αντικειμένων ενός παίκτη κατηγορίας 2...

(Και μιλάω για τον μέσο παίκτη, όχι για τον moderator που έχει ένα κάρο διαμάντια για να ντίσει 5 μισθοφόρους... :P )

Crassus

  • Guest
Μην το κάνουμε θέμα...Επειδή δηλαδή τα αντικείμενα μου μου δίνουν +188% μπόνους στο χρυσό και +80% περισσότερα αντικείμενα?
Άλλωστε όταν θα φτάσετε κατηγορία 3, θα δείτε ότι το 1000 χρυσό είναι μιας μάχης υποθεση... και άλλωστε είμαι γενναιόδωρος δεν είμαι;