Author Topic: Czego należy się spodziewać...  (Read 11659 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Petya__

 • Community Manager
 • *
 • Posts: 65
 • Karma: +28/-1
  • View Profile
Re: Czego należy się spodziewać...
« Reply #15 on: February 24, 2011, 11:28:07 AM »
Drużynowe prowincje są już tutaj!

To prowincje, do których bohaterowie mogą wejść tylko jeżeli są w drużynie i tylko jeżeli odpowiadają obowiązkowym wymaganiom.

Tu można zobaczyć pierwsze dwie prowincje, które można znaleźć na obszarze Krwawych ziemi.

Lodowe GrobowceTutaj bohaterowie mają możliwość spotkać się z duchami zmarłych cesarzy Imperium Aayarr, szukać chwały  i pokazać na co ich stać!

Schowana DolinaNadszedł czas legendarnego polowania! Mocne drapieżniki czekają na tych, którzy mają odwagę wejść do przeklętej sawanny! Kim ty będziesz? Ochotnikiem czy ofiarą?


Offline Petya__

 • Community Manager
 • *
 • Posts: 65
 • Karma: +28/-1
  • View Profile
Re: Czego należy się spodziewać...
« Reply #16 on: February 24, 2011, 03:06:02 PM »
Stare piaski


Wybrane tłumaczenia totemów i piktogram, znalezione przez Drugą ekspedycję Imperium do Zachodniej Karagandy w 1001-ym roku Zjednoczenia:

Miliony wiele milionów  lat temu było tylko niebo i ziemia...
Trwało to jakiś czas. Mineło wiele milionów lat i niebo zakochało się w ziemi.
Niebo i ziemia zdecydowali się na małożeństwo. Z tego związku narodził się Wielka Tortoise, kraina szczęscia. Tortoise była ogromna i nieśmiertelna, jej powłoki była twardsze niż najtwardzsze kamienie. Niebo i ziemia nakazały Wielkiej Tortoise, stworzyć ludzi , zwierzęta oraz drzewa, by szanowali ją i czcili jak boginie. Tortoise zaczeła pracę, pierwsi ludzie, zwierzęta i drzewa, którzy przybyli do tej wspaniałej krainy byli mądrzi i mogli porozumieć się między sobą. Wszyscy żyli w doskonałej harmonii i szczęściu.
Mineły tysiącę lat. Tortoise stworzyła piękne miasto, dzięki jej sile ludzie, zwierzęta oraz drzewa byli w stanie podporządkować wszystkie siły natury. W podzięce za wszystko co dla nich zrobiła, w samym centrum swojej krainy wznieśli przepiękną świątynie w której codziennie stawiali się tłumnie aby jej podziękować za storzenie i  okazaną dobroć.
Informacji na temat końca tej wspaniałej cywilizacji która został zmieciona z powierzchni ziemi nie ma za wiele . Przypuszcza się że stworzenia które tam mieszkały wpadły w pychę, chciwość i zazdrość. Wielka Tortoise poprosiła swojego ojca żeby zalał większość krainy . Natomiast matkę o ukaranie pozostałych przy życiu stworzeń. Zwierzęta zostały pozbawione umysłu ,zamieniły się więc w dzikie bestie , Drzewa nie mogły się poruszać, musiały zostać tam gdzie były już na wieki. Ludzie zostali pozbawieni kultury, wygnano ich z żyznych ziem do jakskiń lasów i jałowych ziemi.
Jedynie świątynia Tortoise pozostała nienaruszona  by przypominać ludziom , zwierzętom i drzewom o utraconej wielkości.