Author Topic: "bug" bulduğunuzda...  (Read 36143 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline J.u.s.t.u.S

• Tier 3
    • View Profile
Re: "bug" bulduğunuzda...
« Reply #15 on: November 11, 2009, 11:07:12 PM »
arkadaşlar benim durumum ne kadar zamanda düzelir fikri olan var mı bu arada oyuna sürekli yenilik geliyor ama hiç de memnun olmuyoruz çünkü sürekli hatalar artıyor bu konuları serverlar daha çabuk cevaplar ve düzeltirse oyunlar daha zevkli olur yoksa yakında bende bırakacağım oyunu daha önce de serverlara özel mesaj yazdım üzerinden herhalde 2 ay geçti kimse cevap vermedi
serverlarımızdan biraz daha alaka istiyoruz umarım dikkate alınırız

valla bu forum bu konuda aşırı boşlandı maalesef..benimde sorularım ve problemlerim oluyor ama artık sormuyorum çünkü bir sorunun cevabını 1 hafta bekleyeceksem hiç sormam... 8)

Offline burcu03

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #16 on: November 20, 2009, 12:20:45 AM »
haklısın kardeş benim ilk mesajı yazalı bir haftayı da geçti bir tane server okumaz mı ya bu mesajları bakıyorum online bile değiller sizlerde kontrol edin isterseniz yakında bırakırım artık bende hata var çözüm yok ilgilenen yok çok canım sıkıldı doğrusu bana katılanlar lütfen cevap yazsın da serverlara sesimizi duyuralım
BİRAZ DAHA İLGİ LÜTFEN BARİ MESAJLARI OKUYUN YA

Offline seyhun

• IO Translator and Global Moderator
  • Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #17 on: November 21, 2009, 04:18:00 PM »
Oyun hataları ile admin ilgileniyor. Fakat bugün ve yarın hafta sonu olduğu için admin tatildedir. Eğer uzun süredir cevap alamadıysanız, admine (blues) özel mesaj yollayın veya support_tr@imperialhero.org adresine e-posta yollayın.

Offline y4r4t1k

• Master Of Magicians
  • Tier 3
    • View Profile
« Reply #18 on: December 04, 2009, 01:15:19 AM »
haklısın kardeş benim ilk mesajı yazalı bir haftayı da geçti bir tane server okumaz mı ya bu mesajları bakıyorum online bile değiller sizlerde kontrol edin isterseniz yakında bırakırım artık bende hata var çözüm yok ilgilenen yok çok canım sıkıldı doğrusu bana katılanlar lütfen cevap yazsın da serverlara sesimizi duyuralım
BİRAZ DAHA İLGİ LÜTFEN BARİ MESAJLARI OKUYUN YA

Arkadaşlar bu beta serverdır.Bu serverin amacı zaten kusurları bulmak ve düzeltmek.  Yani siz bug bulduğunuzda gerekli mercilere bildireceksiniz,onlarda bunları düzeltecek. Beta server size hiç bişey vaad etmez. ;)  oyun tam anlamıyla oturduğunda yeni server açılır. O zaman bi probleminiz olursa sonuna kadar yardımcı olurlar eminim.

-daha forumu kullanan kaç kişi var ki, sizin probleminizi duyup, cevabını bilip, yardımcı olsunlar.. Türk forumuyla ilgilenen arkadaş (blues) sadece bu foruma bakmıyor. Yani gördüğüm kadarıyla başı sıkışık. Cevapları bilmesi gibi garanti de yok. daah önce belirttiğim gibi. Beta server. Buglar yeni yeni fark edilior. Sonuç olarak cevapların gecikmesi mümkün.

Offline J.u.s.t.u.S

• Tier 3
    • View Profile
« Reply #19 on: December 04, 2009, 01:44:50 AM »

Arkadaşlar bu beta serverdır.Bu serverin amacı zaten kusurları bulmak ve düzeltmek.  Yani siz bug bulduğunuzda gerekli mercilere bildireceksiniz,onlarda bunları düzeltecek. Beta server size hiç bişey vaad etmez. ;)  oyun tam anlamıyla oturduğunda yeni server açılır. O zaman bi probleminiz olursa sonuna kadar yardımcı olurlar eminim.

-daha forumu kullanan kaç kişi var ki, sizin probleminizi duyup, cevabını bilip, yardımcı olsunlar.. Türk forumuyla ilgilenen arkadaş (blues) sadece bu foruma bakmıyor. Yani gördüğüm kadarıyla başı sıkışık. Cevapları bilmesi gibi garanti de yok. daah önce belirttiğim gibi. Beta server. Buglar yeni yeni fark edilior. Sonuç olarak cevapların gecikmesi mümkün.

hayır,eğer buraya bir forum açıldı ise o zaman bir görevlinin en azından her gün girip ilgilenmesi gerekiyor buna mazaret olarak oyunun beta sürümü olması gösterilemez çünkü oyun premium ile oynanıyor..eğer türkiye ayağına da premium hesap kullanılabilirliği eklenmiş ise o zaman bir görevlinin (en azından her gün) foruma girip en azından bug'larla ilgilenmesi gerekmiyor mu?

Offline y4r4t1k

• Master Of Magicians
  • Tier 3
    • View Profile
« Reply #20 on: December 04, 2009, 01:58:15 AM »
hayır,eğer buraya bir forum açıldı ise o zaman bir görevlinin en azından her gün girip ilgilenmesi gerekiyor buna mazaret olarak oyunun beta sürümü olması gösterilemez çünkü oyun premium ile oynanıyor..eğer türkiye ayağına da premium hesap kullanılabilirliği eklenmiş ise o zaman bir görevlinin (en azından her gün) foruma girip en azından bug'larla ilgilenmesi gerekmiyor mu?

Premium kullanımı konusunda da hata olabilir :) bunları da görmek lazım. Ama hatalar yüzünden zarar görürsen düzeltilmesi için gerekli yere tabiki başvurucaksın. Ama cevap gec gelirse veya gelmesse şaşırma.. Konuyu açan arkadaş gibi :P  çoğu konuda bilgisi olan kişiler var ama yabancılar. Dil lazım *WALL*   Beta olduğu için oyunun editörünün bile çözemediği durumlar olabiliyor.

-Yani bizim aradığımız yabancı editörler ile iritibatta olabilecek, cevapları türkçeye çevirebilecek birisi. Yoksa birbirimize yardımcı olucaz. Benim belirli seviye ingilizcem var, bazen yabancı  modlara soru soruyorum.  *FRIEND*

Offline burcu03

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #21 on: December 05, 2009, 12:48:57 PM »
arkadaşlar ben premium üyeyim ve 190 000 paramın kaybolduğundan bahsediyorum ve ben serverlara yazalı 1 ay oldu artık sıkıldım 1 ay beklemek için sanırım yeterli bir süre. artık birlik olalım ve serverlara bu durumdan şikayetçi olduğumuzu hepimiz söyleyelim hatta ingilizcesi iyi olduğunu ve yabancı serverlarla yazışabildiğini söyleyen arkadaş da bu durumu global serverlara iletirse sanırım durumu daha rahat çözeriz. tek başıma bir şey yapamadığımı sizlerde görüyorsunuz bu konuda bana destek vermenizi rica ediyorum. hepinize iyi oyunlar :)

Offline y4r4t1k

• Master Of Magicians
  • Tier 3
    • View Profile
« Reply #22 on: December 05, 2009, 03:26:14 PM »
arkadaşlar bende bugdan bol ne var şimdi sayıyorum
1. bu bankaları kim nereye sakladı bende görünmüyor içinde %10 faiz kesildikten sonra 190 000 küsür altınım vardı madem bankalar kalkacaktı bize niye haber verilmedi, yoksa sadece bende mi görünmüyor ben paramı istiyorum *sos*
2.dün serüvenin 4. basamağını yapıyordum kahramanımı kurt ısırmasına gönderdim takıldı orda kaldı ve 15 elmasım vardı onlarda 0 görünüyor ne kahramanım savaşıyor ne de geri geliyor komut veremiyorum. boşa giden görev puanlarım da cabası
3. ayrıca bizim ittifak bağışlarında toplanan paranın 1000'i  toplamda görünüyor ama kullan deyince kullanamıyorum o bini hesaplamıyor
bu konularda bana yardımcı olur ve daha fazla görev puanım gitmeden kahramanımı sıkıştığı yerden kurtarırsanız sevinirim :)
Bunları bilmem gerekiyor :( o kadar süreden sonra yardımcı olmaya çalışalım.
-Bankalar şuan kullanılabilir durumdalar. Kaybettiğin altınlarını geri aldın mı? Yoksa gidiş o gidiş mi?  *UNDECIDED*,
-Kahramanın hala aynı yerde takılı kaldı mı?  Ve şifreni senden başka bilen var mı? ( eğer internet kafeden giriorsan şifrenin çalınmış olma ihtimalinide göz önünde bulundur ki o kafede bu oyunu oynayan ve milletin şifresini çalma becerisine sahip biri olma ihtimali %1 den az)
-Altın problemi halen aynı mı?
-Bu sorunların hakkında "blues" e özel mesaj attın mı?

Offline burcu03

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #23 on: December 05, 2009, 04:42:05 PM »
internetten kafeden girmiyorum daima evimden girdim ve şifremi bilen yok öncelikle buna cevap vereyim
özel mesaj attım cevap gelmedi kahramanım kendiliğinden ertesi günü kurtuldu ama diğer sorunlarım devam ediyor paramı bankaya yatırmıştım ama bankalar görünmüyor yerinde yeller esiyor ;) param bankada sıkıştı kaldı  :'(
bankalar kullanımda diyorsun ama ben göremedim nerde eyaletlerde yok mu sen nerde gördün en son bende bir koşu gidi vereyim olmaz mı *hihi*

Offline y4r4t1k

• Master Of Magicians
  • Tier 3
    • View Profile
« Reply #24 on: December 05, 2009, 05:52:17 PM »
internetten kafeden girmiyorum daima evimden girdim ve şifremi bilen yok öncelikle buna cevap vereyim
özel mesaj attım cevap gelmedi kahramanım kendiliğinden ertesi günü kurtuldu ama diğer sorunlarım devam ediyor paramı bankaya yatırmıştım ama bankalar görünmüyor yerinde yeller esiyor ;) param bankada sıkıştı kaldı  :'(
bankalar kullanımda diyorsun ama ben göremedim nerde eyaletlerde yok mu sen nerde gördün en son bende bir koşu gidi vereyim olmaz mı *hihi*

Karakterinin ismi nedir? Şuan sonoria mülkündeyim Banka mevcut.  ???

Offline burcu03

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #25 on: December 06, 2009, 01:34:08 AM »
kısır kayalar eyaletindeyim burda zamanında banka vardı şimdi yok hala gelmemiş acaba bazı eyaletlerde mi var sadece burcu03 kahramanımın adı

mr_ferid

• Guest
« Reply #26 on: December 06, 2009, 07:57:21 AM »
en yakin bir yerde yani senoriada banka ver orayaa bak istersen

Offline burcu03

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #27 on: December 06, 2009, 03:25:57 PM »
tamam arkadaşlar teşekkür ederim yardımlarınız için paramın bir kısmını kurtardım ama bankalar tüm eyaletlerde yok artık o zaman ;)
Ayrıca bu serverların bizi dinlememe işini birlikte çözmeliyiz sizler ne dersiniz

Offline veteranus

• Global Moderator
  • *
    • View Profile
« Reply #28 on: December 06, 2009, 03:28:13 PM »
tamam arkadaşlar teşekkür ederim yardımlarınız için paramın bir kısmını kurtardım ama bankalar tüm eyaletlerde yok artık o zaman ;)
Ayrıca bu serverların bizi dinlememe işini birlikte çözmeliyiz sizler ne dersiniz

dostum forumu daha fazla takip et sen, bankaların tüm eyaletlerde olmayacagını aylar önce duyurdular, bunu görmediğin için paniğe kapıldın ve paranın yok oldugunu sandın sanırım. dinlenilmesini istiyorsak türk forumunda pek aktiflik yok fakat ingilizce forumda hemen ilgileniyorlar, ingilizce bilmiyorum dersen, google translate i kullanabilirsin.

Offline burcu03

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #29 on: December 06, 2009, 03:29:14 PM »
bugün serverın mesajı da gelmiş arkadaşlar gözüm aydın