Author Topic: registration  (Read 3280 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mr_ferid

• Guest
registration
« on: December 21, 2009, 06:43:57 PM »
arkadaslar ilk kayit olanlar siralamasina bakdinizmi hic?
blues
airman_01
imperialis
mortaro
styks  vs
bunlar hepsi imperial online oyununun forumundaki rutbeli kisiler acaba neden bu oyundan onlarin daha once haberleri oldu?

Offline y4r4t1k

• Master Of Magicians
  • Tier 3
    • View Profile
Re: registration
« Reply #1 on: December 22, 2009, 01:14:33 AM »
arkadaslar ilk kayit olanlar siralamasina bakdinizmi hic?
blues
airman_01
imperialis
mortaro
styks  vs
bunlar hepsi imperial online oyununun forumundaki rutbeli kisiler acaba neden bu oyundan onlarin daha once haberleri oldu?

:) ciddi bir sorumu bu? Sen kendi siteni kurmaya karar verdiğinde şöyle bişey sorar mısın? " Hey millet ben site kurucam hazır olun şu gün şu saatte açıyorum" Sana özel mesaj mı atıcaklardı? Reklamlardan görmeseydim benim de hiç haberim olmayacaktı. Ben reklamları çok sonra gördüm diye kimseyi suçlayamam.

mr_ferid

• Guest
« Reply #2 on: December 22, 2009, 01:17:44 PM »
sahi site kursam burda yayinlaya bilirmiyim?  :D

Offline J.u.s.t.u.S

• Tier 3
    • View Profile
« Reply #3 on: December 22, 2009, 03:12:07 PM »

:) ciddi bir sorumu bu? Sen kendi siteni kurmaya karar verdiğinde şöyle bişey sorar mısın? " Hey millet ben site kurucam hazır olun şu gün şu saatte açıyorum" Sana özel mesaj mı atıcaklardı? Reklamlardan görmeseydim benim de hiç haberim olmayacaktı. Ben reklamları çok sonra gördüm diye kimseyi suçlayamam.

çok mantıksız..veya nedenini billmiyorum ama çoğu mesajında mantıksız da olsa oyun yetkililerini savunduğunu gördüm..bu yüzden sana bir -
verdiğin örnek kel alaka..ben bir site açsam tabii ki kimseye söylemeyebilirim ama bu olay çok başka birşey  :)
bu bir "multiplayer strategy" oyunu..e öyle olduğunda tabii ki forumun haberler kısmında yada oyunun ana sayfasında belli olacak şekilde haberi verilir..bunun öreneklerini birçok strateji oyununda görebilirsiniz..yani ben bunu yapmayanı eleştirene "ciddi bir soru mu bu" demek yerine onu yapmayana "sen ciddimisin?" derim ve bu oyundan da çeker giderim...

Offline emustafa26

• GI Turkish moderator
  • Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: December 23, 2009, 01:35:53 AM »
arkadaşlar bu konunun cevabı çok basit , ilk önce moderatörler kayıt oluyor çünkü ; ilk kurulduğu zaman ortada ne konu varne ana bölüm başlığı kısacası konu bile açamıyoruz moderatörler ve adminler ana başlıkları , başlıkların bazı konularını açıp , açtırıp sonra forumu normal üyelere açıyorlar bilmem anlaşıldı mı  ;)

mr_ferid

• Guest
« Reply #5 on: December 23, 2009, 09:19:37 AM »
evet anlasildi!  ;)