Author Topic: öneri ;)  (Read 3981 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline condor87

• Tier 1
  • *
    • View Profile
öneri ;)
« on: December 17, 2009, 04:15:41 PM »
şuan lvl 29 um, paralı askerim var bi tane, o da lvl 29.. ben yakında lvl 30 olucam bu paralı askeri de bırakıcam haliyle :) malum aşama 4 paralı asker daha mantıklı olur..neyse hali hazırda; cicileri giydirilmiş, yüzükleri kolyeleri takılmış süslenmiş püslenmiş, karizmaysa karizma paralı bi askerim var, bunun giysilerini markete satıp adamı görevden almak biraz zararlı olucak benim için,, paralı askeri kiralayıp,giydirmekte ekonomik sıkıntı yaratıyor madem,, o halde neden müzayede salonunda bu paralı askerleri (eşyaları ile birlikte) satamıyoruz :) hem alıcılar için kolaylık olur, hem de satıcılar için  *hihi*

mr_ferid

• Guest
Re: öneri ;)
« Reply #1 on: December 17, 2009, 04:23:51 PM »
evet bu cok iyi bir fikir bende buna hak veriyom

Offline baalhammon

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: December 17, 2009, 06:08:18 PM »
oyunun daha hızlı ilerlemesi için iyi olur. kendine uygun yancı bulup, bi de üstüne başına bayramlık almak masrafından geçtik iyi ihtimal 1 gün alıyor.

Offline condor87

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: December 17, 2009, 06:19:19 PM »
oyunun daha hızlı ilerlemesi için iyi olur. kendine uygun yancı bulup, bi de üstüne başına bayramlık almak masrafından geçtik iyi ihtimal 1 gün alıyor.

evet katılıyorum, biliyosun abi benim yancıyı donatmam 3 günümü aldı :))  hem iş ticarete dökülür :) hem pazar biraz daha hareketlenir :))

mr_ferid

• Guest
« Reply #4 on: December 17, 2009, 07:21:52 PM »
ben 3 tane parali askeri illaki girdap vuruslu olsun diye 5-6 gun aradim :D

Offline J.u.s.t.u.S

• Tier 3
    • View Profile
« Reply #5 on: December 18, 2009, 07:01:35 AM »
ben 3 tane parali askeri illaki girdap vuruslu olsun diye 5-6 gun aradim :D

ateşli ok atan okçu kızlar da var... :)
« Last Edit: December 18, 2009, 07:11:51 AM by J.u.s.t.u.S »

Offline burcu03

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: December 25, 2009, 12:37:48 AM »
arkadaşlar ben mistiğim aşama 3 üm yanıma paralı asker nasıl bir şey alayım ne dersiniz bana biraz fikir verir misiniz

Offline condor87

• Tier 1
  • *
    • View Profile
« Reply #7 on: December 25, 2009, 11:37:53 AM »
arkadaşlar ben mistiğim aşama 3 üm yanıma paralı asker nasıl bir şey alayım ne dersiniz bana biraz fikir verir misiniz

hayali avcı al bence, kritik vuruş, hassasiyet ve kartal göz özellikleri olan nişancılar epey etkili oluyolar.. ayrıca nişancının çeviklik ve silah yeteneğine bonuslu olduğunu unutma, beceri puanlarına bakarken özellikle onlara bak, yoksa sadece lvl ine bakıp aldanma :)

mr_ferid

• Guest
« Reply #8 on: December 25, 2009, 01:46:41 PM »
bence 4 asamadaysan iyi kritik vurusu olan bir kac tane okcu al yani hem kritik hemde pusu becerisi olan!
eger 3 asamadaysan o zaman bence bir savasci girdap vuruslu 2 okcu birde guc artirmak icin mistik 1-2 tane eger bunlar olursa bu takim asla yenilmez